Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma megevett a kutyám egy...

Ma megevett a kutyám egy Nivea krémet. Hogyhogy ízlett neki?

Figyelt kérdés

Ilyen kis dobozost:

[link]

A szobában az ágyon találtam meg ezt a fém dobozt úgy, össze rágva és a belseje üres volt. A kutyának meg nívea szaga van. Tényleg megette. Szerintem nem lesz baja, mert már pár óra eltelt azóta és még nem hányt, nem volt hasmenése sem, és semmi, nincs is rosszul.

Akkor most már nem is lesz baja. Ugye?



2015. febr. 4. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos olyan anyag volt benne, ami ízlett neki, mint gyerekeknek a fogkrém.

Az én kutyám meg egy kötelet rágcsált el, mivel valami növényből készülhetett

2015. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
franc se tudja szerintem lehet baja, nem valami meno a majuk. Vidd orvoshoz mindenkeppen amint lehet
2015. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz tőle semmi baja :D Kicsit furcsa ezt korombeli srácként mondani, de ez a fogalmazásmód nagyon "aranyos" :D

"A kutyának meg nívea szaga van. Tényleg megette." - szakadok

2015. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Rohadt jót röhögtem. Remélem nem lesz baja a kutyádnak, ha tippelnem kéne, akkor szerintem nem lesz gond, de megkérdeznék egy állatorvost.
2015. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
A nívea egy kicsit édes.. :) anno én is megkóstoltam gyerekkoromban, semmi bajom se lett. Kutyinak legfeljebb a kakilással két napig nem lesz gondja :D (De baja biztosan nem lesz tőle).
2015. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ilyenre rágta a dobozt, gondoltam megmutatom:

[link]

2015. febr. 4. 23:39
 7/11 anonim válasza:
Cuki lehetett közben :)
2015. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Haha, jól elintézte a dobozt :) Egyébként majdnem biztos vagyok benne, hogy az én kutyám ugyanezt tenné egy doboz Niveával, ha egyedül maradna vele :)
2015. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt jól összerágta. Én inkább amiatt aggódnék, hogy esetleg lenyelt egy fémdarabot.
2015. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa izlese van. Azert a jovoben inkabb zard el elole. :-)

Figyelj ra, ha furcsa lesz, esetleg etvagytalan, lehangolt, hany, vagy hasmenese lesz vidd orvoshoz a dobozzal egyutt.

2015. febr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!