Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyáitok mennyire okos...

A ti kutyáitok mennyire okos milyen vizsgáik vannak?

Figyelt kérdés
esetleg nincs videótok róla? érdekelne mert ahogy itt olvasgatok mindenki olyan hihetetlenül ért a kutyákhoz hogy le a kalappal, biztos valami csodák lehetnek a kutyáitok... :)
2015. febr. 5. 14:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
Terelo munkavizsga, BH, k99 1-2. Mellesleg nem a vizsgaktol lesz okos a kutya es nem a vizsgak szama es szintje hatarozza meg, hogy milyen jo a kikepzo.
2015. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

IPO 3, aztán némelyiknek csak az 1-es jutott. Már ott tartok, nem fizetek vizsgára.Ugyanis nem fogok külföldre menni vizsgázni. Az itthoni meg nem kell a mostani királytól. Viszont az ebjeim tudnak , amit tudnak :))

Lehetőség van megméretni őket vizsga nélkül is, ha éppen méricskélni akarnék .

2015. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Szófogadó, jól nevelt, barátságos, de nem rámenős kutya, sok mindent megtanítottam játékként.


Videóm nincs róla, de ha apró termetű jól nevelt, és még egyéb mást is tudó kutya után érdeklődnél: XIII.kerület Rákos patak mentén egészen végig:))

2015. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek csoda a saját kutyája. Amúgy nálunk semmi extra: K99-ben E3, Ü2, Ny1, ezen kívül Terápiás kutya vizsga.
2015. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
BH, terelő munkavizsga, k99 E/7, Ü/6, ny/3, obed. 1. osztály kitűnő, emellett agility eredmények és trükkök. De nem emiatt lesz okos a kutya, ezekre minden egyes kutya képes, csak a gazdán múlik, hogy meddig jutnak el.
2015. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Én mondjuk azt nem értem hogy vannak akik szinte 10 percenként válaszolnak , nézik a kérdéseket és jó gazdinak mondják magukat holott ha azok lennének akkor nem a gép előtt ülnének hanem a kutyájukkal foglalkoznának. Számomra ezek az emberek nem hitelesek , akik nem tudnak fel mutatni semmit és itt nagyképűen nem segítenek, hanem lehurrogják szegény embereket. De nem is értem honnét ez a rengeteg idejük. Vagy nem dolgoznak vagy otthon teszik vagy nem élnek társasági életet?
2015. febr. 5. 16:07
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Tehát feltettél egy kérdést, hogy trollkodhass. Látom, te se dolgozol, nem is kutyázol és még csak nem is tanulsz.
2015. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

pl találtam egy ilyen videót youtubon :


https://www.youtube.com/watch?v=Kaj-77olVWI


na ő neki hatalmas tisztelet , látni hogy rengeteg munkát fektetett bele szegény kutyájába. Na ilyen embereknek való kutya !! És ilyen emberektől hiteles minden kutyával kapcsolatos információ , mert egész biztos hogy sokat ért hozzájuk. De vannak itt akik kvázi semmit nem tettek le az asztalra de nagyképűen arrogáns stílusban osztják az észt.

2015. febr. 5. 16:14
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Kitalalom! Kerdeztel valamit, nem a te szad ize szerint valaszoltak, igy most idejottel duzzogni. :)
2015. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
mai napon nincs sok dolgom :) és ez nem trollkodás valóban kiváncsi vagyok hogy ti mit értetek el hogy nektek már szabad mindenkit lenézni. általában ha valaki valamit elér azt megörökíti egy videóval....
2015. febr. 5. 16:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!