Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérem szépen választ kaphatnék...

Edina. B kérdése:

Kérem szépen választ kaphatnék egy kérdésemre. Az újszülött kiskutyának menyi enivalot kell adni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Vidd el állatorvoshoz, majd ő felvilágosít. Egyébként ez baromi kevés infó így.
2015. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

[link]

vagy

[link]

2015. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. febr. 5. 16:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha cumisüvegből eteted, akkor a Royal Canin tejpor, vagy a Robi az megfelelő táplálék. Annyit adj neki szopni, amennyitől kitelik a pocakja, de nem feszül. Nem szokták túlenni magukat.
2015. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Előző válaszhoz hozzátenném, hogy éjjel-nappal kb. 2 óránként etetni kell, de úgyis jelzi, sír. Nem tudom, mi van az anyjával? Ha nincs, akkor segíteni kell a kakilásban is neki, mert azt sem tud önállóan. Mindenképp konzultálj állatorvossal, ha még nem tetted.
2015. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kaptam a kérdezőtől egy levelet, amiben leírta, h hétfőn szült meg a kutya, minden kölykét eteti, csak ezt nem. De azt nem tudjuk, mennyi kölyök van.
2015. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
ha csak azt az egyet nem eteti, akkor az nem életképes. jobb lenne elaltatni. szelektált az anya!
2015. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Én is erre gondoltam...
2015. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bollocks ***** válasza:
32%
10 dkg szaporító-agy lenne neki az ideális, de sajnos nektek ilyen nincs.
2015. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!