Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfelejtett írni a tenyésztő?...

Elfelejtett írni a tenyésztő? Bunkóság lenne "sürgetni"?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég írtam a tenyénysztőnek egy hosszú e-mailt. Ő visszaírt, hogy most pont vizsgázik, de ha lesz ideje, tud majd rendesen válaszolni. Ez másfél hete volt, azóta még nem írt. Tiszteletben tartom hogy biztos el van foglalva, meg bármi közbejöhet, de ha még mondjuk egy hétig nem ír, akkor szerintetek nem lenne nagy bunkóság rákérdezni hogy esetleg nem felejtette-e el? Felhívni sajnos nem tudom, mert a honlapján nincs telefonszám, csak e-mail cím.

Előre is köszi a válaszokat.



2015. febr. 5. 17:18
1 2
 1/11 piriiiii ***** válasza:

szerintem nem lenne bunkóság, de ne sürgesd. Vizsgázik, ami fárasztó és sokáig tartó.

Ha még egy hétig, vagy két hétig nem ír, akkor írj neki.

2015. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínű a "most pont vizsgázik", az vizsgaidőszakra utal, tehát elhúzódó, több hetes folyamat. Ha nem sürgős, szerintem csak február végén írj rá újra.
2015. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod pontosan hol vizsgázik? Mert egyetemeken/főiskolákon még most fog véget érni a vizsgaidőszak, ilyenkor érdemes lenne várni még egy hetet és utána érdeklődni, esetleg egy telefonszámot elkérni, mert az mégiscsak közvetettebb és gyorsabb mint az emailezés.
2015. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát, a múlt héten azt írta, hogy péntekig (vagyis ugye múlthét péntekig) vizsgáik, ezért merült fel bennem, hogy talán megfeledkezhetett róla. De egyenlőre még nem írok neki, csak majd ha még egy ideig nem kapok választ. Azt sajnos nem tudom, hogy pontosan melyik egyetem/főiskola.

Köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 5. 18:02
 5/11 piriiiii ***** válasza:
Hát, mondjuk így már más tészta... Hogy lassan egy hete befejezte a vizsgáit. Akkor talán mégis írhatnál neki. :)
2015. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezen a héten még vizsgaidőszak van valahol, így ha nem lett meg egy vizsgája, akkor borul a terv. Inkább várj még egy hetet, aztán írj, ez tényleg nagyon stresszes időszak egy egyetemistának.
2015. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg írjál Neki, nem tudom, más tenyésztő szóba jöhet-e Nálad, de én így csúsztam le majdnem a kiválasztott kutyámról! 2 tenyésztőt néztem ki és az egyik ígérgetett mindent, hogy küld képet a szülőkről meg csinál videot a kölyökről, közben meg szépen vártam vártam, és elkezdték a másik alomban foglalózni a kölyköket. Aztán mikor már a telefont sem vette fel emez, akkor azt mondtam, nem várok tovább, így gyorsan lefoglalóztam a kiszemelt kölyköt a másik helyen. Ja, azóta sem küldött semmit az ígérgetős tenyésztő. No komment. Szóval a végtelenségig ne várj, pláne, ha hasonló cipőben jársz.
2015. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ő mondta,meddig tart a vizsgaidőszak és vége esetleg ráirhatsz.Viszont február első két hetében még lehetnek vizsgák,az sem baj,ha vársz egy hetet.
2015. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor egy kicsit még várok és utána ráírok. Egyébként van még egy-két kennel ami szimpatikus, de ők tetszenek a legjobban, főleg egy bizonyos (jövőbeli) párosítás.
2015. febr. 5. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy melyik egyetemre gondolt valaki aki azt mondta, hogy még vizsgaidőszak van a héten, de pont hogy már sok helyen elkezdődött a következő félév, már sehol sem vizsgáznak.

Szerintem is írj majd neki, ha nem ír még egy hétig.

2015. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!