Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen fajta kutya volt...

Kinek milyen fajta kutya volt az első kutyája?

Figyelt kérdés

Azt is leírhatjátok,hogy most milyan van:)

És ha keverék akkor meg,hogy milyem fajták keveréke

Esetleg ha valaki szeretne képet is csatolni én nagyon örülnék:)



2015. febr. 6. 13:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Vadászkutya keverék, 4 éves voltam, mikor meghalt. Most is vadászkutya keverékem (is) van, anyám elmondása szerint hasonlít arra a kutyára. Szerintem puszta véletlen.
2015. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
60%

Első kutyám egy fajtatiszta Németjuhász..

És most egy Erdei Kopó :)

2015. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
31%
Whippetem volt legelőször, 6 évesd koromban kaptam, és még most is meg van <33 fogadtunk be idibe 2 magyar agarat, akkor volt egy spnacink aki epilepsziás lett :( el kellett altatni, és volt egy NAGYOON EXTRA hiperaktív keverékünk őt el kellett ajándékoznunk :( akkor jött egy másik whippet ki most is meg van, és most jött egywhippet jagd terrier keverék (valszeg). Szeretem őket <33 nem a legokosabbak sajnos, RENGETEG más állatunk van túl vállaltuk magunkat :( de sétálni mennek, és ertesházba lakunk nem fontos annyira az okosság....alapokat azért tudnak!Az új pedig agility kutya lesz.
2015. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
16%
pluss kutyam
2015. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 gyevickie ***** válasza:
94%

Az első, igazán saját kutyámat 14 éves koromban találtam pici kölyökként az utcán. Szüleim adták az "anyagi hátteret", de én gondoztam. Leginkább snauzerre hasonlító, fekete, keverék, közepes méretű szuka kutya volt. 15 év körüli volt, mikor meghalt.

Jelenlegi kutyám szintén keverék, menhelyről. Ivartalan szuka, kuvasz és golden vagy labrador keverék (legalábbis ránézésre), világos zsemle színű. Egy szeretni való nagy melák! :)

2015. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
Első kutyám egy angol cocker spániel volt. Most pedig egy németjuhász van. :)
2015. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
83%
Nekem most öt éves az első kutyám :D puli és havanese keverék <3
2015. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
83%

1. Amerikai akita és border collie volt

2. Puli

3. Pumi és egy nagytestu pásztorkutya

(bocsihogy a 2. is leirtam de nagyon szerettem )

2015. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Első egy bobtail volt, egy éves korában jött mellé egy rottweiler, s most is egy rottim van.
2015. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Az első kutyám puli volt.
2015. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!