Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem jó lenne egy Labrador?

Nekem jó lenne egy Labrador?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy ha hozzám kerülne egy meg-e tudnám neki adni azt amire szüksége van.Na szóval, 14 éves vagyok, egy kb. 65nm panel lakásban lenne, 5 órakor tudnák vele 1/2 , 3/4 órát sétálni, után 15 órakor 1 órát, 17 órakor pedig 2 órát tudnék.Iskola miatt kb. 7 órát otthon kéne hagynom (lenne ekkor is felügyelve rá, csak nem mindig).Tanításra 1-2 órát +a sétán(kint lét alatt).Volt kutyákkal tapasztalatom,egy Bullmasztiffal, egy Basset Houndal, meg 4 darab Magyar vizslával egy kertes házban.Kutyasuliba, -oviba, nem tudnám el vinni, de tudom hogy kell velük bánni,mert a tesóm ilyen kiképzés/tenyésztéssel foglalkozik.Hétvégéken el tudnánk vinni falura,folyóhoz túrára.Eledelből prémiumot vennék neki és jó minőségű felszerelést.A válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 6. 15:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a fajtának is eléggé utánanéztem,még fogok is,csak kikérem a ti véleményeteket is.
2015. febr. 6. 15:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen csak a labradorok között is egy kissebet válassz és vaahogy meg kell oldani a délelőtti sétát ha nincs udvar
2015. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bollocks ***** válasza:
76%
Az anyagi részére fel vagy(tok) készülve?
2015. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem megfelel neked egy ilyen kutya, de 'kutyapelenkát' kéne kiraknod délelőtt, vagy a szüeidnek le kéne vinnie fél órára.
2015. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyagi rész meglenne és azt a sétát is be tudnám iktatni ha otthon vannak a szüleim.
2015. febr. 6. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha itthon vannak. Az a baj hogy egy kutyának nem túl jó ha csak egy kis anelben egyedül hadják akár néha is mert unatkozhat.
2015. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggel suli elott kivihetned.. Es aztan meg este de szerintem ha ez lesz az elso sajat kutyad egy mar kikepzett betanitott kuzyat valassz
2015. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ki is fogom, 4:30-5 kor reggel,az az igazság hogy én inkább kiskutyát szeretnék, mert én szeretném betanítani stb. .
2015. febr. 9. 15:48
 9/9 Veru10 ***** válasza:
Nekem jó lenne,de sok baj van vele,mindent megrág,sokat eszik...
2015. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!