Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad a kutyának egyszerre...

Szabad a kutyának egyszerre folyamatosan fele fel arányban keverve két tápot adni, nem tápváltás céljából hanem állandóan?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szabad, ettől nem hal meg a kutya.

De kíváncsi vagyok, miért.

2015. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szabad, ha nem csak találomra kevered, hanem ésszel, meg valamilyen céllal, meg mondjuk megkérdezed az állatorvost, hogy jó lesz-e, amit kigondoltál :)
2015. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyazon gyártó termékét kevered, nem lesz gond. Viszont kétféle gyártó tápját keverve nem biztos, hogy mindkettő felezve tudja hozni azt, amit maga a táp igér.
2015. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
N&D táppal etetem a kutyám ez egy nagyon jó táp. Megeszi, de az orijen redet viszont imádja. Mivel az orijen sokkal drágább nem tudnám állandóan ezzel etetni mert az már sok a péztárcámnak, ezért találtam ki, hogy adom az első minőségi tápot, + az orijennel megspékelve. Igy kap jót is meg a kedvencét is.
2015. febr. 6. 18:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem jó ötlet. Csak kedvezni akartam a kutyámnak a lehetőségeimhez képest.
2015. febr. 6. 18:49
 6/7 KissViolaVivi válasza:
Szerintem nyugodtan adhatod! Főleg ha felnőtt kutyáról van szó! Mi is régebben így csináltuk, mi a happy dog supreme adult maxi tápot kevertük a fun dog lamb-al. Semmi baja nem lett tőle, viszont muszály volt egy kicsit gazdaságossá tenni az etetést. :) Főleg, ha két ilyen tápot keversz, akkor meg főleg nincs ok az aggodalomra! :)
2015. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KissViolaVivi válasza:
2015. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!