Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy yorkim már több éve....

Van egy yorkim már több éve. Imádom szeretem. De most albérletet keresek és sok helyen nem engedik pedig ő már nem rág szét semmit meg szobatiszta. Mi van ha a sok visszautasítás miatt letagadom és nem mondom meg hogy van?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lebuksz, kirakhatnak az albérletedből, főleg ha a szerződésben szerepel, hogy nem vihetsz magaddal állatot, mert ez szerződésszegésnek számít.
2015. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki van kötve szerződésben,hogy nem vihetsz oda kutyát,akkor felmondhatja a tulaj a szerződést.Egyébként előbb utóbb úgy is kiderülne,és én nem tartom normálisnak,hogy letagadd.Nekem is van egy lakásom,amiben albérlők laknak,engem ugyan nem zavarna ha lenne háziállatuk,de a hazugságot nem tűrném.
2015. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se tagadd le, mert előbb-utóbb úgyis lebuksz,és akkor lesz ám az igazi pofára esés!
2015. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"sok helyen nem engedik"


De sok helyen meg igen.

A kollégám 2 nap alatt talált albit, pont yorkiuk van nekik is.

Sőt, ha jól emlékszem, talán alapból az se engedte volna, csak mikor kiderült mekkora kutyáról van szó, legyintett egyet, és azt mondta jöhet.

De mások is engedték volna, szóval nem olyan ritka eset.

2015. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És állandóan rejtegetni hogy fogod a főbérlő előtt, plusz még a szomszédok előtt is, nehogy bárki meglásson vele a környéken?
2015. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2015. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És aki a hirdetésben alapból kiírja hogy kisállat nem hozható,szerintetek érdemes mégis egy próbát nála tenni?
2015. febr. 9. 17:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Merre keresel albérletet?
2015. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért ne, pofon nem vágnak, azt meg 1 perc alatt el tudod mondani, hogy egy kulturált 2 kilós kutyáról van szó, nem ugat, nem rongál...

Egy 30 forintos percet rá lehet áldozni szerintem...


Vagy ha amúgy is pl járod a várost, akkor megbeszélsz vele egy időpontot, jó megbízhatónak, szimpatikusnak bemutatkozol, és ha látod a hajlandóságot, akkor előhozod a kutya dolgot, hogy tudod te, hogy mi volt a hirdetésben, de annyira tetszett a lakás, meg stb stb, hogy adtál egy esélyt, hátha mégis lehetne kutyát tartani.

:)

Egy kis ismeretség után nem olyan szigorúak az emberek.

Ha meg mégis, mit veszítettél? Fél óra kitérőt? :)

2015. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, megér egy próbát! Lehet teljesen leveszi a lábáról, ha látja, milyen kis aranyos a kutyád!
2015. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!