Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BioStop egérfogó ragasztó...

BioStop egérfogó ragasztó mennyire ártalmas a kutyára?

Figyelt kérdés
Egy egész tubussal rágott szét valamelyik kutyánk. Mennyire veszélyes rájuk?

2015. febr. 9. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Összeragasztja a szőrét és beleragad minden, ami a pofájához ér.
2015. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én inkább az állatorvost hívnám fel emiatt... Jót biztosan nem tett, ha megevett belőle :/
2015. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez egy kicsit off-topic, de szerintem inkább ne is tarts ilyesmiket otthon, hogy ehhez hasonló esetek ne fordulhassanak elő

humánus módszerekkel is lehet egeret fogni, nem csak így

2015. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A párom vesz ilyeneket le is basztam érte.. rá van írva hogy nem mérgező, azt mondták ne hívjak állatorvost. Ránézésre egyiknek sincs semmi baja remélem nem is lesz nagyobb gond belőle! Nem tudom mit tegyek!
2015. febr. 9. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy vesztek, nekünk is van. Az a gond, hogy a kutya hozzáfért!


Lehet nem mérgező maga az anyag, de azért csak ragasztó, így nem hiszem, hogy használna a gyomruknak... ÉN tuti megkérdezném inkább az orvost, de te tudod.

2015. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bőrre és szembe, illetve élővízbe nem juthat. Az adatlapján ottnvan, h lenyelés esetén forduljon orvoshoz. Illetve az is, h háziállatok közelébe se kerüljön. Szerinted mennyire bio?

Ja, ezzel egeret fogni állatkínzás, a leghumánusabb a csapós egérfogó. Abból utána az udvarra is kidobhatod a tetemet, ha vad találja meg, nem lesz baja. Szemben a méreggel, meg ezzel a ragasztós $z@rokkal...

2015. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is van otthon, de mindig figyelünk, hogy a kutya ne férjen hozzá. És a kartonhoz sem, amire kenve van.

(mivel a sima csapda nem fogta meg az egereket, ezért vettünk ilyet).


Én azt mondom, mindenképpen hívd fel a dokit, inkább az ő szájából halld, hogy nincs gond.

2015. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kihívtam még tegnap este az állatorvost és megnyugtatott, hogy semmi baja sem ettől. :) Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 10. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!