Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mennyire fontos, hogy...

Nektek mennyire fontos, hogy a parotok is kutyas legyen?

Figyelt kérdés
22 vagyok es igazi komoly parkapcsolatom nem volt meg, csak ilyen par hetesek. De elgondolkodtam, hogy mennyire fontos, hogy a masik fel is hasonloan komolyan gondolja a kutyazast? 12 eves korom ta kutyazom, eddig egy sajat kutyam volt, egy mudi, de foglalkoztam szamojeddel, nemet, holland es belga juhasszal is, kesobb is hasonlo kaliberu kutyakat szeretnek. Vajon egy nem kutyas ferj mennyire viseli el, hogy napi minimum 2-3 ora elmegy erre a hobbira? Mik a tapasztalataitok?
2015. febr. 11. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Én 19 éves vagyok és ugyan ez a helyzet. Komolyabb kapcsolatom még nem volt. Olyant szeretnék találni aki elviseli, hogy havonta 2x megyek kutyakiállításra és tenyésztem is őket!
2015. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy, ha nem utálja a kutyákat...
2015. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
szerintem magával a hobbival nincsen gond, legyen az makettezés, kertészkedés, vagy kutyázás. azonban - nem bántásból - úgy vettem észre, hogy a legtöbb "kutyás" lány, aki komolyan veszi a kutyatartást, elkezd egy kicsit igénytelenedni, és elfelejt nő maradni. nyilván ennek praktikus okai is vannak, nem lehet magassarkúban kutyát sétáltatni, ráadásul ha játék közben összenyálaz a kutya, az is tök normális. az már kevésbé, ha hagyod, hogy a kutyád a szádba nyaljon, meg hasonlók, ehhez már igen erős gyomrú partner kell.
2015. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Harmadik, van ebben valami, de nalam peldaul pont az ellenkezoje igaz, volt olyan pasi, aki azert veszekedett velem, hogy ne jarjak mar mindenhova magassarkuban, mert igy nem lehet mozogni. :) Persze kutyazashoz en is a kinyult melegitomet veszem fel.

Igaz, tulajdonkeppen olyan hobbi, mint a tobbi es megsem. A kutyat nem teheted be a szekrenybe, ha eppen nincs idod, draga, szorozik stb. Nekem a listamon, amit szeretnek meg tartani a kovetkezo fajtak vannak: mudi, malinois, schipperke, border collie. Ezek azert nem olyan fajtak, amiknel a foglalkozast egy ora alatt letudom.

2015. febr. 11. 14:02
 5/21 anonim ***** válasza:
Én voltam a harmadik: ez esetben szerintem tényleg érdemes olyan párt választani, aki hasonló beállítottságú, és felfogású, mint amilyen te is vagy, mert látszik, hogy nem egy múló szenvedély nálad a kutyatartás, hanem valószínűleg mindig lesz egy kutyád, akivel foglalkozni tudsz. ez jó, ha nem szürkülsz bele, és tudsz nő maradni, de néha tényleg félre kell tenni, és a pároddal is éreztetni, hogy nem csak kutyád van. :)
2015. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem ez sosem volt fontos, az fontos volt, hogy a mindenkori partnerem szeresse a kutyákat, de hogy ő maga is megszállott kutyás legyen, az nem. A mostani párom mellett lettem kutyás, mikor megismerkedünk, még én sem voltam az, csak simán szerettem a kutyákat, ő ezt elfogadja, de ő nem vesz ebben részt vagy csak ritkán. Engem ez nem zavar, bár néha eljátszom a gondolattal, hogy milyen lenne egy kutyás pasival együtt lenni, nem is tudom, hogy költöznénk össze, nekem 3 kutyám van, neki mondjuk szintén lenne 2-3... vicces lenne:D
2015. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha tolerancia van akkor oké, de még így is előfordulhat, hogy az első időkben a "szerelemgőz" mindkét felet kissé elhomályosítja, aztán jön a "bakker neked a kutyád fontosabb mint én" és hasonló kedves megjegyzések, és olyankor sűrgősen léptetni kell a felet...


HA nem is kutyabolond, de azért jó ha a kedvelésnél kicsit többre tartja a kutyákat:)

2015. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as!


Van igazság abban amit leírsz, de ha pl. megismerkedik egy srác egy lánnyal és úgy ismeri meg,olyannak amilyen később nem tisztességes azt a fejéhez vágni, hogy miért nem öltözik nőiesebben, stb.


Ezért fontos, hogy közel egyformán lássák a dolgokat.

2015. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hetes: pontosan erre gondolok en is. Meg arra, hogy a legtobben szeretik a kutyakat... tavolrol. Amikor kiderul, hogy nem eleg kicsapni a kertbe, akkor mar lehet, hogy nem lesz annyira poen a ferjnek, hogy az asszony minden nap erre "pazarol" tobb orat.
2015. febr. 11. 20:44
 10/21 A kérdező kommentje:
Kispalikee: ti hogyan osztjatok be az idotoket? Gondolom dolgozol 8 oraban, aztan hazimunka, kutyazas napi 1-3 oraban, aztan meg kettesben a paroddal is idot kene tolteni, meg ha lesznek gyerekek, akkor veluk is... Hogy fer bele minden?
2015. febr. 11. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!