Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv mindenkinek! Tud mondani...

Üdv mindenkinek! Tud mondani valaki nekem olyan labrador kennelt ahol épp van eladó kiskutya? Ja és csak azok tenyésztők érdekelnek akik tudják garantálni a minőséget!

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Aki garantálja a minőséget, az ellenőrzi is a gazdajelölteket. Például hogy előg önállóak-e ahhoz, hogy a neten körülnézzenek, és kiszemeljék, hogy melyik kennelből kell nekik kutya, meg képesek várni a kölyökre, nem pedig mostazonnal akarják... :)
2015. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt vannak a magyar labrador kennelek, nézd át őket. Azt nem tudom, van-e bárhol most eladó kiskutya, de fel lehet őket hívni, érdeklődni, illetve ha most nem találsz megfelelő kölyköt, akkor lehet előfoglalni. Egy jó kutyára sokszor várni kell, de megéri.
2015. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A linket nem írtam, bocsi:

[link]

2015. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!