Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyám?

Miért nem eszik a kutyám?

Figyelt kérdés
Hamarosan öt hónapos lesz a Havanese kutyusom. Mostanában nem igazán eszi meg az elé kirakott tápot. Lecseréltük kisebb szeműre és jobb minőségűre, hogy hátha a fogváltás miatt nem eszik, de egy idő után azt is otthagyta. Korábban egyből benyomta a konzervet, tegnap mégis vagy negyed órán át kerülgette a tálat, mire elfogyott neki. Inni általában iszik rendesen, bár ma mikor hazaértem feltűnt, hogy alig volt kevesebb víz a tálkájában, mint reggel. Ezen kívül nagyon aktív, futkározik, virgonc, a széklete és vizelete rendben van.
2015. febr. 11. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Irtad hogy váltja a fogát. Ilyenkor fájdalmas lehet a rágás és valószínüleg ezért nem eszik. Maradj a konzervnél mert ahhoz nem szükséges annyira a ragás. Viszont míg ki nem hullik a foga ha lehet ne adj neki szárazat mert nem fogja tudnu megenni. Sok sikert! ;)
2015. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintetek a farkasoknak a szülei kimennek a fressnapfba vásárolni konzervet?
2015. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
A fogváltás miatt is lehet, de az én kutyám akkor nem szokott enni, amikor megunja a kajáját vagy túl sokat kap enni. Viszont nem egészséges, ha csak tápot és konzervet esznek, az olyan náluk, mint az embereknél az, ha valaki csak McDonald's-os vagy hasonló kajákkal él. Próbálj otthoni ételt is adni neki! Itt gondolok a kenyérre, csontokra.:)
2015. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán nem éhes. Ha nem eszik, akkor kevesebb vizet is fogyaszt.

Remek idő lett. Lehet többet mozgatni a kiskutyát a levegőn . Kiteszed a kaját, vársz 5-10 percet. Aztán elveszed, ami maradt a tálban.Majd következő etetésnél dettó. Persze, ne konzervvel csináld, mert az nem igazán jó már a következő etetésnél. Annyit megtehetsz, a tápra teszel egy teáskanálnyi konzervet, kissé megkeverve.

2015. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most nálunk is ez megy,bár az én kutyám már 2 éves,cane corso, 2 hete nem akarja megenni a szokásos adagját,neki is állt fogyni... :( Mi csirkefejjel etetjük,nem tudom mi lehet vele,iszik, játszik,futkározik rendesen,egyáltalán nem beteg,kakil,pisil... Ha egy héten belül nem áll vissza a rendes adagjára elviszem orvoshoz,ki tudja...
2015. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!