Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv! A kutyáim éjjelente...

Üdv! A kutyáim éjjelente gyakran ugatnak, huzamosabb ideig. Nekem ezzel nincs is gondom, de a szomszédokat zavarja az ugatás, ezért éjjelente hangoskodnak, fegyelmezni akarják a kutyákat, minket se hagynak aludni. Mit tudok tenni, hogy abba hagyják?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Zárd el őket kennelbe vagy a lakásba, garázsba, illetve még este alaposan fáraszd le őket egy nagy sétával és gyakorlással, tanítással. A fáradt kutya nem fog ugatni, hanem alszik nyugodtan.
2015. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán fegyelmezd őket te :) Bunkóság ám a szomszédokat zavarni a kutyaugatással.

Ha meg azt szeretnéd, hogy el se kezdjenek ugatni, akkor egyrészt fáraszd le őket alaposan (napi séta, sport, amire szükségük van), másrészt meg vidd be őket a lakásba éjszakára, akkor nem fognak minden a kapu előtt tévelygő sünnek ordítani.

2015. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi lenen, ha éjjelre beengednéd őket a házba, vagy kennelbe tennéd? Ott kevesebb az inger talán... Engem is idegesít, mikor a szomszéd kutyája órákig ugatja a semmit...
2015. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem csodálom, hogy zavarja a szomszédokat. Engem a guta ütne meg. Mondjuk a saját kutyáimtól sem tűrtem volna.

Megoldás: éjjel aludjanak bent.

2015. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Lemozgatás,ugatás gátló nyakörv,estėre beviszed.Nekem is van kutyám és ha nem is naponta,de hetente több alkalommal kiviszem sétálni,rohanni egy nagyot és így nincs zavaró ugatás.A Hatėkony nevelés sem árt,vagyis minden egyes alkalommal letiltani a kutyákat.Ha kell egy egy vödör vizzel.De a lemozgatás a legfontosabb.
2015. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ugy erzem hogy még neked áll feljebb... Talán fegyelmezd a kutyákat, a szomszéd helyében en is kiakadnek. A tanácsok amiket írtak jók.
2015. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?
2022. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!