Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok Magyarországon...

Hol találok Magyarországon olyan kennelt ahol lehet kapni XXL Pitbullt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Olyan hogy xxl pitbull nincs, ez csak paraszt vakitás.
2015. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Beírod a google-be, és ott. De ne legyenek nagy reményeid, azok annyira távol vannak a pitbulltól, mint egy csivava a dobermanntól.
2015. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Sehol.

Max szaporítónál valami cane corso pit keveréket (hogy nagy legyen ugye).


Most pit kell vagy nagy kutya?

2015. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
De vártam már... megérkezett a mini yorki ellentétje…
2015. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
gendi: Én és épp erre gondoltam. :) Am. biztos van XXL-es Pitbull-os póló. :)
2015. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Minden önjelölt szakértőnek, akik sajnálatos módon nem ismerik ki magukat e gyönyörű fajtával, azoknak üzenem, hogy ha már írogatnak, előtte informálódjanak a fajtáról, pl. először is így nevezik pontosan American Pit Bull Terrier, másodszor 3 típusa van: a Game típusú, amely 15-25 kg, utána a Standard típusú, amely 30-45 kg és 46-56 cm marmagassággal rendelkezik. Mielőtt még bárki vitatná, hogy a Game típusúnak miért nem írtam magasságot, azért magassága egyezik a Standard típuséval. Végül a várt XXL típus, amely 40+ (ez a súlyhatár természetesen a szukáknak a minimum súlyát jelöli). Marmagassága Rottweiler-hez hasonlítható. Személyes véleményem szerint egy kan kutyának minimum 60 kg-nak kell lennie. Természetesen ehhez tartozik jóindulatú véleményem, mivel vannak akár megközelítőleg 80 kg-s példányok, amikről természetesen linket is fogok küldeni. Utolsó mondataimban zárnám, hogy Magyarországon is van már mind a három típusból és elérhető áron, kb 100- 150 ezer forint egy kutyus. Ha egyéb kérdésetek lenne, írjatok bizalommal, válaszolok.
2015. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

Ez a típus tökéletesítés alatt áll, ezért nem írtam pontos marmagasságot, de igen, egy Rottweiler - Dobermann-hoz hasonlítható a marmagassága. Akkor a kért magyarországi jó kennelek. Ez természetesen szerény véleményem szerintiek: [link] Ez a kennel nem csak XXL típust árul, mielőtt még jönnének az okos kommentek.

XXL Bull's Kennel pl kis videó [link] és akkor egy nagyobb példányról linkelek be videót. [link]

2015. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!