Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezeket a kutyám?

Miért csinálja ezeket a kutyám?

Figyelt kérdés
A francia bulldogomnak kedden született egy kiskutyája.Most van neki másodszor kicsije.Az anya és a kiskutya is bent vannak csak annyi hogy a kiskutya egy dobozban,hogy véletlenül ne üljön rá az anyja.Szóval az anyakutya folyton kikaparja a cipőket a cipősszekrényből és rájuk ül . meg a kaját el akarja ásni a kosarába,ettől már kivérzett egy picit a szája mert folyton döfködi a rongyot ami benne van a kosárbAN.sosem csinált még ilyet,hogy ráül a cipőkre meg kaparja őket meg rajtuk alszik,,mitől lehet?
2015. febr. 13. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk lehet, hogy ha vele lenne a kölyke, nem csinálná...ha meg a gazdája is vele lenne, nem ülne rá és semmi más baj sem történne, jó eséllyel...

(Nem tudom, miért kell kölyök, amikor mindenkinek csak problémája lehet belőle...)

2015. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Azért Te szegény, mert kölyke van, akivel foglalkozni akar, Te meg elzárod tőle.

Örülök, hogy újabb "okos" szaporítóval bővült a kör...

2015. febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha talán lenne egy elletőládája a kutyának távtartókerettel, akkor együtt lehetnének - aminél jobban semmire nincs szüksége a kölyöknek és az anyának, te idióta - és nem is tudná agyonnyomni. És még csodálkoznak az emberek, h miért hiányzik a szaporítós kutyák sokakjából a minimális szociális viselkedésminták....hát ezért, mert ekkora barmok is azt gondolják, h szaporítani milyen buli.
2015. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem szaporítás miatt van,és a kutya egész nap velünk van,a kiskutya is vele van legtöbbször,csak éjszakára nem merjük vele hagyni :) aztán meg e lehet gpndolkodni rajta hogy ki a bunkó. Bár nem tudom mit vártam el ettől az oldaltól és az ilyen emberektől :D köszönöm szépen
2015. febr. 13. 11:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Nem megsértődni kell, hanem megfogadni a fenti tanácsokat!


Ha már így alakult nem kell elvenni azt a kölyköt az anyjától, nem lesz semmi baja! A viselkedése nem más mint anyai ösztön.

2015. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

A kölyöknek éjjel is az anyja mellett a helye, az anyjának meg a kölyke mellett. Ezt oldjátok meg, és akkor talán nem fog ennyit stresszelni a szuka.


Egyébként mit jelent az, hogy "nem szaporítás miatt van"? Hát, tenyésztő vagy? Melyik kennel?

2015. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon elgondolkoztal mar, hogy a farkasok hogtan nem nyomjak ossze a kolykeiket, ha senki nem veszi el toluk? Elarulom: az allatok osztonosen tudjak, hogyan kell gondozni a kicsinyeiket. Ha pedig a te kutyad nem tudja, akkor ez egy eleg egyertelmu jelzes arra, hogy nem alkalmas tovabbtenyesztesre. Eppen eleg eletkeptelen a fajta, nem kell meg tovabb tetezni.
2015. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És akkor most komolyan azért van külön EGÉSZ ÉJJEL a kölyök, meg az anyja, hogy ne nyomja agyon? Gondolom, ti is otthon vagytok, nagyon fájna felkelni rájuk nézni? Inkább kínlódjon mind a két kutya, amíg ti alszotok?


És akkor még neked áll feljebb...elképesztő. Ne haragudj, nem szoktam ilyeneket írni, de ne is várj mást ettől az oldaltól, mert az ilyenektől, mint te, már felfordul minden jóérzésű ember gyomra, de tényleg.

2015. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A kiskutya sír, mert éhes (2 óránként kellene ennie). Az anya ezt hallja, segítene, de el van zárva a kölykétől. Közben a szoptatás hiánya miatt az emlői feszülnek, fájnak. Én is ingerült lennék a helyében.
2015. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
minden 1,5.2 órában szopik szóval... nem azt mondtam hogy egyáltalán nem érintkeznek,éjszaka is szoptatjuk
2015. febr. 13. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!