Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szól rá a kutyájára...

Miért nem szól rá a kutyájára a szomszédom ha ugat folyamatosan mikor velem beszélne a szomszéd?

Figyelt kérdés

Nem értem egy szavát sem, mert a kutyája minden légyre ugat, és mikor oda hívott hogy mondani akar valamit, folyton ugatott a kutyája engem!

És nem szólt volna rá, vagy küldte volna el!


Miért ennyire alkalmatlan valaki a kutyatartásra?



2015. febr. 13. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Nem a kutyatartó alkalmatlan, hanem te vagy a kutyának elfogadhatatlan! Meglátszik, hogy nem tartasz kutyát. Ha nem akarod, hogy folyton ugasson rád a szomszéd kutya, akkor barátkozz össze vele. Hidd el, ha ezt megteszed, amikor a kerítéshez mégy, nemhogy ugatni fog rád, hanem csóválni fogja a farkát.
2015. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
xDDDDD Tudhatnád hogy ilyen kérdést ebben a rovatban tilos feltenni, mert egyből akasztani akarnak. Nyilván ha a szomszéd kutyája szétcincálná a lábadat, akkor sem a kutya meg a szomszéd lenne hülye, hanem te, mert elfogadhatatlan vagy a kutyának, és nem barátkoztál vele össze.
2015. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha arra van nevelve a kutya, hogy ugasson, akkor ugatni fog, és ha elküldi, nem fog elmenni.


Ha arra van nevelve, hogy ne ugasson, akkor ha elküldi, el fog menni.


Egy szokás berögződése után már elég nehéz a kutyán változtatni. A miénk is ilyen..én mondtam a szüleimnek, hogy ne neveljék ugatásra..azóta ha jön valaki, folyton ugat addig, amíg nem kap valami jutalomfalatot.

2015. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyszerűen nem érdekli hogy mit csinál a kutya, csak létezik, néha gondolom ad neki enni és kész, semmi nevelés.

Bökd oda neki legközelebb, hogy "Nem hallok semmik a kutya ugatásától, viszlát."

2015. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*semmit
2015. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutyát nem tudod átnevelni, meg nem is a te dolgod lenne. A szomszédot viszont szépen rávezetheted a dologra: legközelebb válaszolj neki direkt nagyon halkan, hogy ő se értse amit mondasz.
2015. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vsz.hiába is szólna,akkor meg minek égesse magát..
2015. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!