Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek ha betörő jár a...

Mit tehetek ha betörő jár a portám körül?

Figyelt kérdés
Debrecen külterületén lakom egy erdős területen. Körbe van kerítve a telkem. Komondorjaim már bő egy hete éjjel és például most ezekben a percekben is szüntelenül ugatnak fognak valakit. Szaladgálnak le-fel a kerítés mentén. 17 éves fiú vagyok, és egy darabig egyedül kell töltenem az éjjeleket itthon, szüleim távol vannak. Tele vannak az ólak állatokkal, nem akarok hogy eltűnjön belőlük. Mit foghatnak ennyire a kutyák? Látszik rajtuk hogy bent az erdőben jár valaki mert figyelnek és sokszor hirtelen megugranak és sprintelnek. Fiú létemre kimenni nem merek, mert szomszéd nincsen csak úgy 2 kilométerre. Mit tegyek? Ha rossz szándékú ember tartózkodik itt akkor annak van esélye 4 kutya mellett bejönni? Két komondor, kaját nem veszik el, meg két terelőkutya ők nem olyan bátrak. Lehet gyerekes kicsit a dolog, de tényleg parázok, nem akarok semmi bajt.
2015. febr. 13. 21:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kutya mellett csak akkor mennek be, ha előtte lemérgezik a kutyákat, szóval azt észre fogod venni.
2015. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
16%
Van a kozelben szomszéd?Mert ha van akkor próbálj meg valahogy szólni nekik,vagy hívd fel a szüleidet,esetleg a rendőroket.
2015. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
elnézést az elobbi válaszomért a szomszéos részt kihagytam
2015. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
20%

Szia!Szerintem sincs nagyon esélye bemenni.De ha gondolod beszélgethetünk privibe hogy addig is eltereld a gondolataid! :)

16/l

2015. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valamilyen állatot jeleznek a kutyáid?
2015. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Én a helyedben ott pisilném össze magam. Reméljük nem tartózkodik a közelben rossz szándékú ember.
2015. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én is remélem. Mivel a kövesút a háztól jó 800 méterre van, közvilágítás sincsen. Ezek a kutyák a vadra nem nagyon reagálnak, háziállathoz hozzá vannak szoktatva. Talán még valami kóborgó kutya járhat itt az lehetséges, de rossz szándékú ember is előfordul erre, erdőben keresnének menedéket. Köszönöm eddig mindenkinek.
2015. febr. 13. 22:01
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ugatnak a kutyák, addig nincs baj, mert nincsenek ártalmatlanítva.

Ők megvédik a portát.

2015. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
lehet érdemes lenne venni egy fegyvert és megtanulni használni stb. és ha a kutyák nagyon ugatnak akkor egy két lövéssel el lehetne ijeszteni őket (talán)
2015. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A fegyver se rossz ötlet a későbbiekben!! Igen ugatnak jelenleg is. Tegnap éjszaka nagy mozgolódás volt ott ahol a juhok alszanak, megriadhattak mert az ólajtót berepesztették, meg bent felfordulást csináltak rendesen. Ha holnap is ez megy muszáj lesz szétnézni kint másodmagammal, valakit hívnom kéne.
2015. febr. 13. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!