Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálhatja ezt a kutyám?

Stew001 kérdése:

Miért csinálhatja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy kis termetű Akita keverék kutyám. Idén tavasszal lesz majd 10 éves.


Sokáig kinti kutya volt, de az utóbbi két évben úgy beszokott a házba, hogy már nappal se akar kimenni egy percre se. Amint kiteszem, hogy elvégezze dolgát kb 1 perc múlva már szakítaná be az ajtót.


A probléma az lenne, hogy már kb egy hónapja minden éjszaka álmában kapálózik össze vissza és furcsa szenvedő nyüszítő hangokat ad ki, van amikor 10-20 percig egyfolytában. (Kivétel nélkül mindennap.)


Szerintetek kell vele oglalkozni, vagy ez már a korral jár?



2015. febr. 13. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyit viszed sétálni? Azt tapasztaltam, hogy fáradtan, elégedetten nincs ilyen gond, inkább az inaktívabb időszakban fordult elő egyszer-kétszer, hogy rosszat álmodtak a kutyáim.

Amúgy szerintem ébreszd fel ilyenkor, biztos nem egy élmény neki se, akármit is álmodik.

2015. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Álmodik valamit, azért kapálózik és nyüszít. A mieink is szokták. Egyébként szerintem ez nem függ össze azzal, hogy mennyire fáradtak, legalábbis én nem vettem ezt észre.
2015. febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!