Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 20 honapos nemetjuhasz...

Van egy 20 honapos nemetjuhaszom aki otthon mint egy macska, de az utcan agressziv az emberekkel es a kutyakkal is. Mit tegyek? Trenereknel es iskolaban voltunk mar, de kirugtak miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 20 honapos nemetjuhaszom.5-7 hetes kora ota van velem.Agressziv a kutyakkal szemben es nem mehetünk ki a lakasbol anelkül,hogy ne ugatna,vagy morogna meg az embereket.Nem tudjuk elengedni pontosan emiatt.Kutyaiskolabol kitiltottak,mert mar 9 hetes koraban is ilyen Volt.Voltunk magan kikepzönel,de nem segitett.Mit tegyek?Itthon olyan mint egy macska,de az utca nekünk egy Horror.

2015. febr. 14. 08:38
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Egesz egyszerüen tamad.Par honapos Volt,amikor a ferjemmel setaltak es a ferfi akart valamit kerdezni es a Susy leszedte hatulrol a mellenyet.Nem enged senkit a közelünkbe.Legalabbis nem idegent es ismeröst is csak a lakasban.Itthon nincs baj vele.Az utca a gond.
2015. febr. 14. 14:42
 22/54 A kérdező kommentje:
4 honapos koraban az en kezemet marcangolta,de ez mar megszünt,ahogy kijöttek a rendes fogai.Nem tudom tenyleg segit-e es,ha igen mennyiben az ivartalanitas?Mst az allatorvost utalja a legjobban.Az injekciot szepen türi,de a körömvagast csak altatassal.
2015. febr. 14. 14:58
 23/54 anonim ***** válasza:

Tehat, othon barki megy hozzatok, Susy nyugodtan viseli, hiaba idegen?

Vagy az idegent othon sem viseli, de a ismerost az utcan sem?

// A nevebol itelve, szuka, szoval nala az ivartalanitas nem igazan fog sokat segiteni, mert nem ivaros-dominans //

(bar, valamit azert segitene, szoval egy probat meger.)


Nekem innen a gep mogul ugy tunik, hogy az agreszioja mogott az all, hogy utcan, idegen terepen fél, es az, hogy tudjatok, hogy gond van vele, ezert atveszi toletek a "az utca veszelyes, es a legjobb vedekezes a tamadas" állapotot.

Viszont, ha tenyleg ez a helyzet, nem ertem, hogy miert nem tudnak vele mint kezdeni a hivatalos oktatok. :/

2015. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak azt,hogy a mostani allapt tarthatatlan es a szamtalan hivatalos oktato Sem segitett eddig.Mondom mar mindent probaltunk,amit mondtak.A lakasba beenged mindenkit csak az utca a gond.
2015. febr. 14. 15:45
 25/54 A kérdező kommentje:
A mostani oktatonk azt mondta,hogy vedeni akar minket na,de egymastol is,mert pl tök mindegy melyikünk van lent vele,de ha a masikunk probal odamenni,akkor ugyanugy tamad.Igy mar szetszedte az egyik bördzsekimet.Taxit hivtunk es a ferjem ment le vele elöször amig en bezartam a lakast es mikor en is leertem es mentem oda hozzajuk engem is letamadott es ez igy van forditva is.
2015. febr. 14. 15:55
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, egy idegileg nem stabil kutyát vettetek. Amikor kicsi volt, és még könnyebben lehetett volna nevelni, nem tudtatok kellő eréllyel fellépni.Ahogy olvasom, azért az otthoni viselkedése sem macskás.Megpróbálok ismerősöknél kérdezősködni hozzád közeli kiképzőt, aki talán képes lesz a kutyát és titeket is megtanítani .
2015. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megköszönnenk.Felhivtam ma egy K9-es kutyakikepzöt es azt mondta,hogy vallalja a Susyt,de nem vagyok biztos benne,hogy jo ötlet-e?Egy teny,hogy nem szeretnenk megvalni töle,bar mas mar regen ezt tette volna.Mi ragaszkodunk hozza.Szeretjük es szeretnenk megtartani.
2015. febr. 14. 19:42
 28/54 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azzal a kiképzővel. Ha azt mondja, a kutya képzése alatt, után titeket is eligazít kissé, akkor helyben vagytok, azt hiszem. Mert itt nem csak a kutyával van gond, hanem nektek is meg kell tanulnotok megfelelően kezelni őt.
2015. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

De ugye nem egy sima kutyaiskolába voltatok? Ugyanis ha tüköriskolába mész, ott vannak terápiás kutyák, direkt ilyen helyzetek megelőzésére. Ott tuti biztos fog kapni terápiás képzéseket.


https://www.youtube.com/watch?v=ux4aUEWl7jk

2015. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

ma 22:20

Tükör nálunk van, németbe nem hiszem.

2015. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!