Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 20 honapos nemetjuhasz...

Van egy 20 honapos nemetjuhaszom aki otthon mint egy macska, de az utcan agressziv az emberekkel es a kutyakkal is. Mit tegyek? Trenereknel es iskolaban voltunk mar, de kirugtak miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 20 honapos nemetjuhaszom.5-7 hetes kora ota van velem.Agressziv a kutyakkal szemben es nem mehetünk ki a lakasbol anelkül,hogy ne ugatna,vagy morogna meg az embereket.Nem tudjuk elengedni pontosan emiatt.Kutyaiskolabol kitiltottak,mert mar 9 hetes koraban is ilyen Volt.Voltunk magan kikepzönel,de nem segitett.Mit tegyek?Itthon olyan mint egy macska,de az utca nekünk egy Horror.

2015. febr. 14. 08:38
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
A K9 az nem orzovedo munkakutya oktatas? Csak kerdem. Mert ha igen, akkor elegge nem jo otlet arrafele elindulni, Susynak nem kikepzore, hanem terapiara van szuksege - Mert jelenleg nemhogy "munkara", csaladi kutyanak sem alkalmas...
2015. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen Kerem,hogy csak hivatasos kutyaoktatok,vagy trenerek irjanak.Köszönöm.
2015. febr. 15. 12:22
 33/54 anonim ***** válasza:
Na, akkor itt a vége a segítségnyújtásnak...
2015. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Ki vagy te,mert mikor irtam,hogy meghivlak kepezd ki a kutyat egyszerüen nem kaptam valaszt?A kritikaid atjönnek,de ki vagy te?
2015. febr. 15. 14:36
 35/54 anonim ***** válasza:
Nekem tuti nem írtál semmit. Viszont hivatásos kiképzők itt nem fognak írásban megoldást nyújtani a problémádra, hiszen nem lehet. Ez tény, ezen nincs mit megsértődni. El kell menni egy jó kutyiskolába és ott segítenek. Jó kutyaiskolákról viszont lehet, hogy inkább német oldalakon kellene érdeklődnöd, mert nekünk Magyarországon nincs tapasztalatunk németországi kutyaiskolákkal.
2015. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Elöször is ott kezdenem,hogy mi nem tartozunk a gazdag nemetehez.Normalis emberek vagyunk.Imadjuk a kutyankat.A nemet kutya oktatok es az ugy nevezett internatusokkal nincs tapasztalom es olyan dragak,hogy nem megfizethetök.Otthon talaltam es mar beszeltem is tölük is valakivel,hogy a Susyt 1400.-euroert szallitassal együtt komplett kikepzik.Nagyjabol itt tartunk most.Nem tudom akkor ki irta nekem,hogy megnezte volna a kutyat,mert nekem ez ugyjött at,hogy van fogalma a kutyakrol,de amikor felajanlottam,hogy jöjjön meghivjuk meg annyit Sem közölt,hogy ferfi-e,vagy nö-e?Erre irtam azt,hogy ki vagy te,mert sertegetni lehet,de ezzel egyidöben elbujni is a nevtelenseg möge?Most akkor ki a hibas?Nem vagyok sertödös,de kritizalni igen,ha meg kerdezem ki vagy eltünni az normalis?
2015. febr. 16. 13:03
 37/54 A kérdező kommentje:
Barmilyen jo ötletre vevö vagyok,de eddig a sarga nyakörvön es a szajkosaron kivül meg nem jött mas tanacs.A sarga nyakörv nemzetközi egyaltalan,mert erröl meg eddig senkitöl nem hallottam.
2015. febr. 16. 13:22
 38/54 anonim ***** válasza:

Igen, nemzetközi:

[link]


[link]

2015. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ezekszerint itt a nemetek nem ismerik,mert meg a rendeszeti hivatal Sem vilagositott fel minket erröl,ami nem azt jelenti,hogy nem letezik ez a törveny.
2015. febr. 16. 15:13
 40/54 anonim ***** válasza:

Már az eleve probléma, hogy 5-7 hetes korában hoztad el. Azt se tudod, mióta van nálad, ráadásul 8 hetes kora előtt el se hozhattad volna, pont a szocializáció miatt.

Keress másik trénert. Lehet hogy a kutyád ideggyenge, azért viselkedik így.

2015. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!