Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 20 honapos nemetjuhasz...

Van egy 20 honapos nemetjuhaszom aki otthon mint egy macska, de az utcan agressziv az emberekkel es a kutyakkal is. Mit tegyek? Trenereknel es iskolaban voltunk mar, de kirugtak miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 20 honapos nemetjuhaszom.5-7 hetes kora ota van velem.Agressziv a kutyakkal szemben es nem mehetünk ki a lakasbol anelkül,hogy ne ugatna,vagy morogna meg az embereket.Nem tudjuk elengedni pontosan emiatt.Kutyaiskolabol kitiltottak,mert mar 9 hetes koraban is ilyen Volt.Voltunk magan kikepzönel,de nem segitett.Mit tegyek?Itthon olyan mint egy macska,de az utca nekünk egy Horror.

2015. febr. 14. 08:38
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Megneztem a linket es erdekes,de nem irja,hogy nemzetközi törveny,pedig,ha nem a nemetek nem ismerik es nem segit.A nemet embereknek es a hatosagoknak van egy sajatos felfogasuk az allattartasrol.Ellenörzik pl a kutyatartokat,ahogy minket is.Minden kutyanak kell kutya agy,apoltsag,elelem,viz,kutyatal stb.Megnezik,hogy hogyan bansz a kutyaval.Megnezik,hogy mit tanitottal neki stb,de nem nezik,hogy hogyan boldogulsz vele a hetköznapokban.A mi hazunkban csak nem tudom hany olyan tudnek felsorolni,akik közveszelyesek.Nagyok es veszelyesek.Nem vagyunk tökeletesek,de nem fogom odaengedni a 30 kg-os kutyamat egy vicsorgo 70 kg-os doghoz,vagy mas kutyahoz,hogy szetszedjek.Azt Sem engedem,hogy ö mas kutyat tamadjon,de eppen ezert olyan amilyen.Nincs normalis kutya kapcsolat.
2015. febr. 16. 15:58
 42/54 A kérdező kommentje:
Na bocs,de azt azert meg pontosan tudom,hogy miota van nalam.2013.08.03.Azt nem tudjuk,hogy 5,vagy het hetes Volt hamisitottak a kiskönyvet.Ami azota Volt az dokumentalva van 2013.08.04.ota.
2015. febr. 16. 16:38
 43/54 A kérdező kommentje:
Ezek szerint minden oktato es trener hülye,mert szerintük kepezhetö a kutya.Nem te voltal aki mar tegnap is irta,hogy jönne aztan nevtelensegbe burkolozott?Tenyleg ennyit tudsz a kutyakrol,vagy csak unatkozol,mert tegnap ota csak a te valaszaid jönnek at.Ne erts felre nem bantani akarlak, mert örülök,hogy irsz,de mast mondott a K9-es kikepzö is es mast a nemet is.Egyben megegyeznek,hogy kepezhetö a kutya csak aruk mas.Nem talaltam eu-s sarganyakörves törvenyt,amit te küldtel az Kanadabol van.Jol ismerema kutya minden rezdüleset.Ki vagy te?Most megint megkerdezem,mert megint eljutunk oda,hogy en,vagy mi vagyunk a rosszak es te onnan annyit tudsz a kutyakrol,hogy azt kell gondolnom,hogy kikepzö vagy.Tevedek?Akkor ki vagy te?
2015. febr. 16. 17:01
 44/54 A kérdező kommentje:
Hadd kerdezzek mar töled valamit?Mi lenne a legnagyobb aldozat,amit te meghoznal a kutyadert?Mi mar ketszer költöztünk miatta hitelt vettünk fel miatta.Most tartunk kb 30-40 Ezer euronal es meg nincs vege megsem adtuk fel a kutyat.Te vajon meddig mentel volna el?Mikor erted volna el a hatarodat?Miert van egy olyan erzesem,hogy te csak unalomüzesnek hasznalod ezt az oldalt?Irj valamit magadrol legyszi.Nem a neved kell,de legalabb,hogy ferfi vagy- vagy nö?Egyaltalan ki az aki igy lehuz minket?
2015. febr. 16. 17:26
 45/54 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb lenne, ha EGY hozzászólásban válaszolnál mindenkinek, megjelölve a válaszadók számával,éppen kinek szól, mert így nem lehet nyomon követni. Én a 40. válaszadó vagyok, most írtam először ide.
2015. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de hol tudom meg küönböztetni a hozzaszolokat,mert nalam csak sorrendeben azt jelzi,hogy hany üzenet jött,hogy kitöl azt nem.
2015. febr. 16. 17:53
 47/54 A kérdező kommentje:
Jo.akkor most direkt a 40-ik hozzaszolonak valaszolnek.Tudjuk,hogy mikor hoztuk el csak azt nem tudjuk pontosan,hogy hany hetes Volt.Egy Magyar allatorvos kiallitott egy hivatalos kiskönyvet Hamis adatokkal.Raadasul ez az allatorvos nem is letezik,ahogy kiderült.Ennyit arrol,hogy nem tudom,hogy mikor hoztuk el.Miert van egyfolytaban olyan erzesem,hogy minket tesztek felelösse azert,amit gyakorlatilag egy Magyar kutyatenyesztö követett el?
2015. febr. 16. 18:29
 48/54 A kérdező kommentje:
Tisztelt valaszolok!Nem az Volt a szandekom,hogy egy uj Chat oldalt inditsak.Erre ott a Facebook,vagy mas Chat oldal.Mindegy mivel se kutya iskola cimet se mas cimet nem kaptam ezen az oldalon,de kaptam egy troyait levelezzetek nyugodtan,de ne az en fejem fejem felett,vagy pedig nyissatok egy sajat oldalt.Ez csak arra vonatkozik aki egyfolytaban csak lehuz minket.Van mas unalom üzes is mint pl,takaritas,vagy fözes es egyeb hazimunka.En Sem unatkozok egesznap.Ismetlem csak az vegye magara aki az üzenetek irta es mivel nem tudom megkülönböztetni kenytelen vagyok igy irni.Köszönöm.Aki a troyait küldte kimeljen!!!!!!!!!!!!
2015. febr. 16. 19:36
 49/54 A kérdező kommentje:
Ugy latom,hogy itt valodi segitseg nem jön csak unatkozo emberek kommertarja,ami az igazi kutyasoknak akik tenyleg tüzön-vizen atmennek a kutyaval ez nem segit.Kösz a troyait.Na most lett elegem abbol,hogy kerdezek valamit es csak azok az emberek valaszolnak akiknek nincs jobb dolguk.Azt hiszem eddig eleg udvarias es türelmes is voltam.Nem Volt kötelezö valaszolni es azt is irtam,hogy csak ölyanok irjanak akiknek tenyleg van fogalmuk a kutyakrol.Mar most talaltam nehany oldalt,ahol többet leirnak a kutyakrol mint amivel te az egesz idö alatt vadoltal.Kösz,hogy idöt szantal rank,de ha nem segitesz ne is ocsarolj olyan embereket akik valoszinüleg jobban tartjak a kutyajukat mint te.
2015. febr. 16. 21:12
 50/54 anonim ***** válasza:

ma 17:53

Gondolom, nálad is megjelenik az időpont egy hozzászólásnál, amikor elküldték. Ha azt kimásolod, a hozzászólásod elején beilleszted, akkor tudni fogja, kinek szól az írásod.

Egyébként nem úgy látom, hogy kétségbe vonták volna oly sokan, hogy nem vagy felelős gazda.

Hidd el, nem könnyű gondra kértél segítséget. Nehezítve az egészet azzal, hogy nem itthon élsz.A valódi kiképzők nem járnak általában erre felé. De nagyon kevésnek van német kontaktja.

2015. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!