Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is fel van...

A ti kutyátok is fel van pörögve mikor valaki főz otthon?

Figyelt kérdés

Párom kutyája, most náluk vagyok, és az anyósjelölt éppen főz. Mivel enyhén szagos, bezárta a konyha ajtaját, és én is a szobáét. A kutya bent van velem, de ki akar menni. Ha kiengedem és látja hogy ott is zárva van, akkor egy darabig néz, majd vissza akar jönni. Most bent van, de lesi az ajtót hogy mikor mehet ki, mert hát őt az nagyon érdekli ami ott készül.

Mikor kapom az ifót, hogy kész az ebéd, teljesen bepörög a kutya, ő is ott akar lenni a konyhába, nyüszög, minimum mintha őt hívták volna. Aztán ha leülök enni, ő is lefekszik mellém, nem kunyerál, teljesen jól viselkedik (esetleg morzsaporszívót játszik), minden oké.

Mi ez a hisztiroham így ebéd előtt? Teljes eksztázisban van az illatok miatt most is, de ha kimegyek, meg egyértelműen látom rajta, hogy tudja, ő ebből nem kap.


2015. febr. 14. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktak felpörögni főzésnél. Evésnél inkább, vagy ha az ő kajájukat főzöm, húst pl...
2015. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A sajátjánál is pörög, bár hajlamos a finnyázásra.

Inkább arra tudom ezt visszavezetni, hogy ragaszkodik, és senkit nem akar szem elől téveszteni. Mivel menhelyes volt, (3 év körüli) gondolom mindig látni akarja hogy merre vagyunk és mit csinálunk (nehogy megint "elvesszen", ezért van bajban akkor is ha mindkét helyről kizárjuk :D És gondolom ezért van az hogy amint bemehet a konyhába és látja hogy minden rendben, én pedig leülök enni nyugodtan, ő is megnyugszik.

Vagy rossz az elméletem?

2015. febr. 14. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
De, simán lehetséges, hogy nem a kajára pörög, hanem azért, mert el van zárva.
2015. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor főz valaki, többnyire alszik, és amikor felébresztjük, hogy kaja van, már el sem akarja hinni, hogy végre kaphat enni... :D
2015. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!