Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak tanítom hogy ne...

A kutyámnak tanítom hogy ne egyen fel semmit a földről. Az baj ha én rakom le a földre a kaját? Megérzi rajt a szagomat?

Figyelt kérdés
úgy csinálom hogy az utca kapuba lerakok valami nagyon finom kaját általában nyers csirkét majd én elbújok természetesen nem látja azt sem hogy lerakom a kaját azt sem hogy hol bújok. Majd mikor rámozdul meg akarja enni oda vágok egy kővel teli palackot vagy vizes palackot és leszidom. Majd azután zsebemből előveszek valamilyen kaját és oda adom majd megdicsérem.
2015. febr. 14. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Most képzeld el, hogy te előtted ott van egy egész asztal finom,gőzölgő étellet. Te se ennéd meg? Ha megennéd neked vágok egy követ vagy egy vízzel teli palackot.
2015. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem értem amit írsz. és nem a kutyának vágom neki te!
2015. febr. 14. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es! Minek okoskodsz itt, ha azt sem tudod miről van szó????


Kérdező! Nem, nem baj, hogy te rakod le a kaját, hiszen ezt máshogy nem is nagyon lehet megoldani. Olyat is csinálhatsz, hogy kimész kutya nélkül mondjuk az egyik elengedős helyetekre, ha van ilyen és helyezel ki "csapdákat", azaz pár falatot. Szalámi is jó. Aztán elmész arra a kutyával, a többit meg már tudod :)


Az egyébként, hogy mit vágsz hozzá, vagy hogy tiltod, azt neked kell tudnod, hogy nálatok leginkább mi válik be, de ahogy megtorpan és nem nyúl a kajához, AZONNAL dicséret és kioldás. Ez lehet tőled kapott kajával is, ahogy most csinálod, de akár egy "okos vagy" (persze megfelelő hangsúllyal) is elég lehet.

2015. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Egyébként szerintem bőven elég, ha odavágod a palackot, vagy ráordítasz. Szóval ha ezek egyikére azonnal leesik neki, hogy nem kéne a kajához nyúlni, akkor utána már nem kell a plusz szidás, hanem az azonnali dicséret, hiszen akkor már gyakorlatilag nincs is értelme szidni.

2015. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kutyakiképző mondta: olyan falattal (szalámi/sajt, akármi) csináld ezt, amit soha nem használsz jutalmazásra!
2015. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért a legjobb megoldás tanulásra nem a saját szagod lenne. Csak tudsz valakit beszerválni, aki lerakosgat ételt.
2015. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!