Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Remeg, az izmai megfeszülnek,...

Blazeeee kérdése:

Remeg, az izmai megfeszülnek, hányt, szédül, alig tud menni. Egyik pillanatról a másikra, minden előjel nélkül. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Törpe schnauzer, kislány, 6 év körüli.

Egyik pillanatról a másikra a kutya összeesett a hasára a földön, megfeszültek és rángtak az izmai. Rá 2 perccel nem volt semmi baja, aztán hányt. A hasa hideg volt, mostanra az rendbe jött. Megnyugodott, eltelt 2-3 perc és megint remegve feküdt a kutya a földön. Megpaskoltam a fejét és párszor jó hangosan megszólítottam a nevén, és akkor abbahagyta, magához tért ( Neten olvastam régen, hogy ez ilyenkor segíthet ). Utána szédült, alig tudott menni. Eltelt 10 perc, azóta semmi baja nincs. Állatorvoshoz nem lehet vinni, mert 3 van Pécsett, abból egyik sincs nyitva, a telefont nem veszik fel sehol. Mi lehet a baj, hogy lehet segíteni rajta?



2015. febr. 14. 15:40
 1/9 jackson666 ***** válasza:
76%
Akkor is állatorvos ez több mi den lehet oyxan nincs hogy nincs állatorvos minnél hamarabb állatorvos kell bogy lássa mert itt senko nemfogja megmondani a valódi diadnózist.
2015. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Orvos azonnal,ha ott nincs van a szomszéd településen.Szerinted ilyen tünetekkel rá lehet hagyni,hogy már 10 perce semmi baj?
2015. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

bár már megszoktam, hogy a kérdések 60-70°%-a a "leszarom a kutyám, majd én én meggyógyítom" kategória, de most kivételesen válaszolok: Állatorvosi ügyelet a hétvégén Pécsett és Baranyában

2015. február 11. szerda 13:36

Február 13-tól február 15-ig a következő helyeken és időpontokban tartanak állatorvosi ügyeletet Pécsett és Baranyában.

Pécs, kijáró ügyeletes:

- Február 13-án 18 órától 23 óráig, február 14-én és 15-én 7 órától 21 óráig:

Dr. Svegál Benő Tel.: 72/424-021; 30/9536-298

Megyei rendelői ügyelet:

- Február 14-én és 15-én 7 órától 21 óráig:

Pécsi Önkéntes Rendelői ügyelet

Tel.: 30/970-5419

Folyamatos megyei állatkórházi ügyelet:

Állatkórház (0h-24h-ig, a hét minden napján)

Mohács, Szent István u. 35. Tel.: 69/311-068; 30/902-7729



( felhívtam, és fel is veszik a telefont! )

2015. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Epilepsziára utaló tünetek.
2015. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Pécsi vagyok, és ma délelőtt voltam állatorvosnál a kutyámmal, szóval ez elég gyenge kifogás.

Ha ennyire lesz.rod szegény kutyát, akkor minek neked egyáltalán?

2015. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
gyökér barmoknak üzenem, hogy tanuljatok már meg szöveget értelmezni. Az általunk ismert összes állatorvost megprobáltuk hivni, és igen, értelmes utolsó hozzászóló, szombaton délelőtt van állatorvos. Ha ismered az órát rájöhettél volna hogy már délután van. Aki részletesen leírta annak köszi, indulunk!
2015. febr. 14. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Csak kertvárosban tudok 4 állatorvost, szóval elég gyenge indok, hogy nincs. Másrészt ügyelet nonstop van, bármikor viheted.
2015. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Epilepsziának tűnik elsőre, de mindenképp lássa orvos, az esetek többségében kezelhető.
2015. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Epilepsziás mondjuk annak habzani szokott a nyelve , és sokszor el is harapják.Barátomnak már több éve epilepsziás a kutyája , soha sem vitték állatorvoshoz és nem is tettek semmit hogy jobb legyen , és egy életerős fiatal vidám kutyáról beszélünk.
2015. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!