Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a kis kutyákról? Megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 14. 21:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
nem tudom melyiken sírjak inkább, a hirdetésen vagy inkább a kérdéseden
2015. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg csak az állatorvosnak érné meg... 35000-ért nem kapsz fajtatiszta és egészséges kutyát.
2015. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
miért szerintem gyönyörű kis kutyák , szép tks szülőktől most mi bajod ?
2015. febr. 14. 21:51
 4/20 A kérdező kommentje:
mert ezek mik ha nem fajtatiszták? ráadásul törzskönyvesek a szülők akkor miért is nem fajtatiszták?
2015. febr. 14. 21:52
 5/20 anonim ***** válasza:
4%
Ha nemet juhaszt szeretnel es fajtisztat.. Hat akkor sztm sok.. 20ezret ha er darabja.. Max 25. De 35 semmikepp :D
2015. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%
Legalabb is Romaniaba atszamitva azon a penzen 2ot veszel fajtisztat :)) :D
2015. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
És ki bizonyítja be neked, hogy azok a szülei? Na erre kell a törzskönyv. Fajtatiszta kutya 100000 alatt nincs. Ha nincs ennyi pénzed, akkor két lehetőséged van: fajtamentőktől/menhelyről hozol egy ezekhez hasonló fajtajellegű keveréket vagy spórolsz. És így még a szaporítót sem támogatod.
2015. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

te azok közé az emberek közé tartozol, akiket simán be lehet csapni, gondolkodni nem tudnak, és csak a papír számít

a hirdetés több sebből vérzik, de még arra is inkompetens vagy, hogy értelmezve végigolvasd a szöveget


"Németjuhász Extra Kan Kölykök Eladók"

ez mégis mit jelent? mi az, hogy extra kan? vagy extra kölyök??? ilyen nem létezik, egy kutya szimplán kutya, nincs benne semmi extra


35.000 Ft

ennyiért nem kapsz törzskönyves egészséges kutyát, ha egy tényésztő tényleg csak a fajtaszeretet miatt tenyészt, és csak az orvosi költségeket számolja fel kutyánként, az is 100.000 Ft fölé rúg...


[link]


ezek között találsz bejegyzett kutyatenyésztőt? mert én nem...


"Minőségi Németjuhász kanok eladók!! "

mi az, hogy minőségi kutya? most komolyan, meg mégis ki az, aki a német juhászt nagy kezdőbetűvel és egybe írja?


"Németországból kiemelkedően jó vérvonalból való, törzskönyvezett"

micsoda hír, hogy a német juhász Németországból származik, sose gondoltam volna! további mi az a kiemelkedően jó vérvonal? és ha abból származnának a kölykök, a kedves gazdi miért nem írja le a hirdetésbe?


"diszplázia mentes mindkét szülő"

meg gondolom még tej és gluténmentes is...


"extra szőrzet, színezet, nagyon magas marral rendelkeznek"

milyen lehet egy extra szőrös kutya nagyon magas marral? (csak megsúgom, hogy minden fajtának vannak standard jellemzői, és ha már így fogalmaznak a hirdetésben, az már erősen sejteti, hogy a kutyáknak nem sok közük van a német juhászokhoz)


"most 7 hetesek"

felelős tenyésztő sosem adja oda a kutyáit 8 hetes koruknál hamarabb, felelős leendő kutyatulajdonos pedig nem hozza el hamarabb


+1: jófogás és társasiról felelős gazdi nem vesz kutyát

2015. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7%
Én is sokallom az árukat, de lehet, hogy talán egy kicsit jobb szülőktől származnak. Ha nem feltétlenül minőségi kutyát szeretnél, hanem csak egy társat, szerintem tökéletesek. :)
2015. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Bocsi, az előbb nem láttam, hogy van törzskönyvük. Ez esetben szerintem elég jó választás lenne.
2015. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!