Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha mondjuk egy kan kutya...

Ha mondjuk egy kan kutya szaporodik a szuka kölykével akkor a kis kutyák biztos hogy betegek lesznek, nem lesznek egészségesek?

Figyelt kérdés
egyáltalán lehet azt látni a kölykökön?
2015. febr. 14. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha megtörtént, ha nem, ivartalanítsd mindkettőt.
2015. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, de teljesen lutri. És ha betegek lesznek, akkor durván. Szóval ne történjen ilyen, semmiképpen se.
2015. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és kicsinek nem lesz rajtuk nyilvánvaló, nem fognak két fejjel születni vagy ilyesmi.
2015. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem 100%, de sok esély van rá. Remélem csak elméleti kérdés, és nem készülsz ilyesmire, hanem ivartalanítod mindkettőt.
2015. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Nekem volt egy kiskutyám. Az apukája egyben a testvére is volt. Vagyis az apuka a saját mamáját csinálta fel.

A kislány kutya 13 boldog évig volt a család tagja. Imádtam. Hogy milyen betegségei voltak?

- méretéhez képes nagyon picike volt. Palotapincsi kutya volt yorki méretekkel.

- meddő volt

- komoly bolha allergiája volt. Ha csak 1 bolha is volt rajta, súlyos sebek voltak a testén.

- kancsal volt, így volt némi gondja a mozgásával.

- nagyon félős volt, komolyan még attól is megijedt ha fingot egyet..:)

- a gyomra sem volt tökéletes így speciális ételekre volt szüksége.


De ennyi gond ellenére egy imádnivaló, hálás kiskutya volt. Én már annak is örülök, hogy 13 évig velem lehetett. Már 10 éve, hogy eltemetem, de még ma is hiányzik.

2015. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kan a kölyök apja, akkor vérfertőzött lesz a kicsi, és bármilyen baja lehet. Egyáltalán nem egészséges dolog. Ivartalaníttatni kell a kutyákat, és akkor nem fordul elő ilyen.
2015. febr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatni előre,de nagyobb az esélye a fejlődési rendellenessėgeknek ,a betegsėgekre fogékonyabb lehet,illetve idegrendszeri problémái lehetnek.Ezért ha még is megtörtént,még vemhesen is lehet ivartalaníttatni a szukát.Sőt kell.
2015. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!