Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel mérgezhették meg a...

Mivel mérgezhették meg a kutyámat?

Figyelt kérdés

8 hónapos beagle kutyámat egyik reggel úgy találtam meg, hogy már nem élt :(

Nem láttam hányást, szája sem habzott.

Doki szerint mérgezés, mert egészséges volt mint a makk....

A szomszéd használ patkánymérget, már majdnem rátörtem a kaput, de a férjem azt mondja, hogy nincs bizonyítékunk


2015. febr. 15. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
az lehetett, mert az végez pár órán belül a kutyával... részvétem :(
2015. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést!


De attól nem szenvedett, sírt, hányt volna?

Ott aludt mellettem, semmit nem vettem észre :(

Nappal kint van a kertben, éjjel bent van...volt :(

2015. febr. 15. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát elég ritka az a méreg,ami úgy öli meg a kutyát,hogy az meg sem nyikkan.Legálisan nincs is ilyen forgalomban..ezėrt a doki részéről ez igen felelőtlen totózás volt.a patkányméreg sem azonnal öl,ráadãsul nem tünetmentesen.
2015. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy mérgezés. Csak egy boncolás tud biztosat mondani. Simán lehetett veleszületett szív, vagy bármi rendellenesség.
2015. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mergezes tunetei: nyaladzas, izomrangas, gorcsok, esetleg verzes. A "doki" elegge amator figura lehet.


[link]

2015. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehetett valami szívprobléma, nem feltétlenül lehet azokat kiszúrni bonyolult diagnosztikai berendezések nélkül. Nekem az egyik szembeszomszédom hat hónapos német juhásza halt meg csak úgy, minden előjel nélkül, egy fél órával előtte még semmi baja nem volt. Kizárt szerintem, hogy megmérgezték volna, nem volt velük baja senkinek, meg nem is élnek itt ilyen sötét barmok.


Emberek is halnak meg így, nekem konkrétan az egyik volt osztálytársam egy amatőr focimeccsen harminc évesen, elvileg egészségesen.

2015. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!