Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Színvonalas KÁJ-kennel Magyaro...

Színvonalas KÁJ-kennel Magyarországon?

Figyelt kérdés
Vagy inkább az egykori szovjet tagköztársaságok? :)
2015. febr. 15. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű színvonal érdekel, kiállítási vagy munka?
2015. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
(Egyikre se tudok mit mondani, de hátha a töbieket előrébb tudom vinni ennyivel :))
2015. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Elsősorban munka. :)
2015. febr. 15. 22:06
 4/18 ödi2 ***** válasza:
83%

MINDIG a származási hely és ott a legrégebben pásztorkodással foglalkozó családok a legszínvonalasabb tenyésztők a munkakutyáknál... Bár ezen most sokan felhördülnek,de ez az igazság!

Egy kiváló munkakutyát nem a tk teszi és ezerszeresen biztos vagyok benne,h idegrendszerileg stabilabb,egészségesebb ösztönösségből pedig sokkal kreatívabb,önnálóbb,értelmesebb és gazda központúbb bármely tenyésztőtől vett kutyánál...!

2015. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 ödi2 ***** válasza:
100%
De arra készülj fel,h egészen extrém feltételeket szabnak sokszor és bizony tesznek a pénzre,ha nem felelsz meg az elvárásaiknak,nem adnak kutyát! Ez van... :-)
2015. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miféle extrém feltételeket? Nem tudom elképzelni... :D
2015. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 ödi2 ***** válasza:
100%

Nekem két feltétellel adták oda a két kölyköt. Két hetet velük kellett lennem és meggyőződtek róla,h értek a kutyákhoz és az ő kritérium rendszerük szerint értem is őket. A második feltétel pedig az volt,h kettő éves koráig nem ivartalaníthatom a kutyákat,mert ha bármi történik és nincs más lehetőség,akkor akár a szukát akár a kant egy alom erejéig rendelkezésre kell bocsátanom,mert a vérvonal nem szakadhat meg...

Ez elég extrém,nem? :-)

2015. febr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az kemény :D Tök jó, hogy ilyenek vannak, tisztára, mintha mesét olvasnék :)
2015. febr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ödi2 ***** válasza:
100%

:DDD

És én a család barátja vagyok ráadásul,a fiukkal együtt voltam katona... :-)

Tettek a húsz éves kutyás múltamra,amíg a sárhegyikkel nem láttak együtt,addig nem kaptam kölyköt... :D

Annyit hozzáteszek,h itt nem a pénz dominál sohasem. Valóban a szelekció és vérvonal fontos nekik,kb százezerbe volt a két kölyök,amiket amúgy nyolcszázért adhattak volna el egy francia jelentkezőnek... Ő ajánlott értük ennyit,következő alomból,ugyanilyen feltételekkel és ugyanennyiért vihetett ő is. EZ a meseszerű! :-)

2015. febr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ödi2 ***** válasza:
Látom,pásztorkutyához értő pontozás is van...! :DDD
2015. febr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!