Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya a gazdára, vagy...

A kutya a gazdára, vagy parancsszóra hallgat?

Figyelt kérdés
Szüleimnek van egy kutyusa,nemsokára elviszik kutyaiskolába.Ha Apu viszi,akkor mondjuk hallgatna rám is?Mert a férjemmel mi is el szoktuk vinni sétálni.Vagy ha én vinném az iskolába, ugyanúgy hallgatna Édesapámra is?
2015. febr. 16. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez leginkább a kutyától függ. Egy golden pl. valószínűleg hallgatna bárkire, míg egy roti, nem valószínű.
2015. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kutyafüggő.

De a gazdára hallgat. Szép lenne, ha amit tanítottam a kutyámnak, a szomszéd is alkalmazhatná...


Ha te is együtt élsz vele, akkor gyakoroljatok, hisz a parancsszót ismeri, gyakorlással rád is hallgatni fog (ha olyan a kutya).

2015. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kutya jobbára annak a parancsait lesi, akivel lelki kapcsolatot ápolhat.

A kutyakiképző iskolában többnyire a gazdi tanulja meg, hogy hogyan hasson a kutyájára.

Milyen kutyusról van szó egyébként?

2015. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 neige ***** válasza:

A hierarchiától függ. Ha te is felette állsz a kutyának, (nem számít, sétáltatod-e, ha végighúz az utcán..) természetesen rád is hallgatni fog. Éreztesd vele, hogy neked is engedelmességgel tartozik, legyen meg a bizalom.

Havanesem hallgat anyámra is, de a staffordshire-t esélytelen, hogy leparancsolja a kanapéról.. :D

2015. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egy 7 hónapos németjuhász-boxer keverék kutyusról van szó. Én kérdeztem nemrég, hogy egy nagyon félős kutyust, el lehet-e vinni kutyaiskolába. Reménykedtem, hogy mindenki igennel válaszol. :-)

A férjemmel már többször megpróbáltuk elvinni sétálni, de sajnos reménytelen eset. Annyira fél mindentől, hogy egy kicsit sem élvezi a sétát. De nem adjuk fel.

2015. febr. 16. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért van a kutyasuli.
2015. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!