Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény a Fitmin kutyatápokról?

Vélemény a Fitmin kutyatápokról?

Figyelt kérdés

jobb mint az Arion, vagy a Brit? valakinek tapasztalat?:)


[link]

ezt néztem ki.



2015. febr. 16. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A minőségi táptól elég messze van. Igaz az eleje hússal indul igaz csak 25%, ez nem túl sok és ráadásul a legolcsóbb hús semmi lazac, marha vagy nyúl... 9% zsír, hm. A kukorica nem tartalmaz semmit ami létszükség egy kutyánál, viszont olcsó ezért jó beleszórni a tápokba, itt nagyon elől van a listán. A "melléktermék" szó olvasása közben ha nem vagy rosszul az bizony baj. Összeségében én azt tanácsolnám keress tovább. Mindenből a legolcsóbb van ebben a tápban, én nem adnám a kutyámnak.

Csak egy rövid kitérő, hogy legyen mivel összevetni a tápokat. Nem kell barffal etetni csak a mérleg másik nyelve ez legyen: Ha veszel csirkecsombot, farhátat vagy (vad, marha) nyesedéket vagy hal fejet és szórsz hozzá egy kis zöldséget/gyümölcsöt átlagban tuti jobban jársz mint 600/kg és még azt is tudnád mit eszik a kutyád.

2015. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.

Azért nem annyira rossz minőségű tápok ezek. Egy erős közepes kategória. De szinezék és tartósítószer mentes.

Én 5 kutyát etetek nem engedhetek meg drágábbat.

Hát a kutyáink először a fitmint majd az ariont és a brittet eszik. Még ilyen kategória a bosch szerintem az is jó van benne zöldkagyló az izületekre de annyira nem szerették.

2016. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!