Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aldis Romeo Excellence tápot...

Aldis Romeo Excellence tápot általában szeretik a kutyák?

Figyelt kérdés

Tapasztaltabbaktól kérdezném, párom finnyás kutyájának adnánk.

Igazából a párom anyja mindenféle jutalomfalattal elkényeztette a kutyát, és most a saját tápját (ami egyébként minőségen aluli Spar-os szar) csak annyira eszi hogy éhen ne haljon. Az öreglány hisztizik ha valami nem úgy van ahogy ő gondolja ("neki már volt két kutyája, azoknak is jó volt a bolti szar"), így nem tudom neki elmagyarázni, hogy miért jobbak a prémium tápok, és mellesleg pénz sem igazán lenne rá.

A nagyobb kiszerelésekre is 8-10 ezer forintok elmennének, az nekünk egyszerre sok, így nem kérek rábeszélős kommenteket. Én tisztában vagyok azzal hogy mi lenne a jó a kutyának, de már szinte minden bolti cuccot végigkóstolt , mert "kell a változatosság a kutyának". A Tesco-s jött be eddig a legjobban, de ha legközelebb tápot váltunk szeretném őket rábeszélni egy jobb fajtára. (barátomat nem nagyon kell, ő hisz nekem.)

Az egyik kutyás kollégám mondta, hogy próbáljuk meg ezt a Romeot, mert több ismerőse is mondja, hogy magasan ver néhány prémium tápot. Itt gyk-n is sok jót olvastam róla, így meggyőzött, hogy jó lenne, már csak arra lennék kíváncsi, hogy ezt a kutya is úgy gondola-e majd.


2015. febr. 16. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ennek a tápnak a "kultusza" azon az egy darab Stiftung Warentest tápteszten alapul, ami amúgy egy nagyon gagyi teszt volt.


Amúgy a kutyám megeszi, de ő mindent megeszik :)

2015. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, de amiket én hallottam/olvastam, azok mind saját tapasztalatok. Sokan arról számoltak be, hogy a kutyájuk egészségesebb tőle, a szőre fényesebb, mozgékonyabb, és még sorolhatnám a jó hatásokat.
2015. febr. 16. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:

A Romeo Bosh gyártmány.

Viszont az a kutya nem finnyás, hanem válogatós. Ha netán úgy dönt, nem ízlik neki a Romeo, az nem a táp hibája.

2015. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tökmindegy, ha ezt megeszi, utána nem kap mást. Felőlem fejre is állhat. Az anyósjelöltem sajnálja ha nem eszik, ezért lett válogatós.
2015. febr. 16. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki, van tenyésztő, aki ezzel etet, bár ez ritka.

Próbáltátok már azt, h ha 10 percig nem eszik, elveszitek előle a tálat, és csak a legközelebbi etetésnél kap? Hányszor kap enni? Anyósodnak meg mondjátok meg, h ne etesse minden szarral, mert nem neki kell majd szenvednie, ha beteg lesz a kutya.

2015. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már csak a reggeli kis jutalomfalatját kapja meg, de az egy külön procedúra, kitörne a harmadik világháború ha azt nem hagynánk az anyósnak.

Igen, elvesszük előle ha nem eszik, mostanában kezd rájönni hogy éhes marad, de még mindig ott tart hogy csak annyit, hogy ne haljon éhen. Már látom rajta, hogy fogyott is.

Egyik tápnál sem volt ennyire válogatós, ezt zsigerből utálja úgy látom....

2015. febr. 19. 19:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvettük, kipróbáltuk, imádja :)
2015. febr. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!