Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ilyen nyakörv?

Létezik ilyen nyakörv?

Figyelt kérdés
olyan ami minimum 5-6 hónapos védelmet nyújt bolhák , kullancsok , és a szúnyogok ellen és vízálló?
2015. febr. 16. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Scalibor.

De ki kell tapasztalni, hogy melyik márka hatásos a te kutyádnak,

2015. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Foresto. Asszem 7 hónapos védelmet nyújt. Nekünk bevált, pedig rendszeresen járjuk az erdőket-mezőket.
2015. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én hosszú évek óta Advantixot használok a labimnál és működik kiválóan, de olyan szívesen áttérnék a Forestora, ami állítólag jó, csak nem merek :)
2015. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2015. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Scalibort használtam de nem vált be igaz csak egyszer volt benne kullancs de babéziás is lett , na meg azt írják hogy véd szúnyogok ellen ehhez képest lepték a szúnyogok szegényt rendesen. 4es ha jól látom egyik nyakörv sem felel meg a kritériumaimnak. amúgy német juhászkutyára lesz hátha ez fontos. de cseppet nem akarok mert sokan lebeszélnek róla, pedig az advantixal szemezgetnék... Köszi a válaszokat!
2015. febr. 16. 21:56
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Bravecto esetleg? Ez gyógyszer, nem nyakörv, és nem tudom hogy ekkora kutyának is van-e, de nálunk bevált.
2015. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A Bravectot sokan dícsérik. Viszont nem véd szúnyog ellen sajnos.

Nekem is nj-m van. Évek óta Foresto és szúnyogos időszakban még plusz rá az Advantix.

De használhatsz nyakörvet és a szúnyogos időben havonta Milbemax tablettát. ha netán fertőződne a kutya, a Milbemax megöli a bekerült szívféreg petét.

2015. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 SzMHZs ***** válasza:
Nekünk Kiltix van a nem szúnyogos időszak alatt, nagyon bevált (pár hónapos kora óta ezt használjuk). Tavaly szúnyogos időszakra Scalibort vettem, de az bolha ellen nem véd, haza is hozta a bolhákat. Idén a melegebb, úszós időszakra Bravecto-t akarok venni, illetve szúnyog ellen a Milbemax-ot.
2015. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt már most mondom, hogy olyat nem fogsz találni, ami "mindent egyben" tud és olyat se, ami 100%-os biztosnágot nyújt. Az, hogy találtál benne kullancsot természetes. Találni is fogsz, bármit is használsz. Csak nem mindegy, hogy egy hét alatt 100 kullancsot szedsz ki belőle (egy igazán fertőzött helyen) vagy csak hármat. Egyébként meg terület és kutyafüggő, hogy kinek mi válik be, tehát kísérletezni kell.
2015. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én tablettát használok,olyan ami három hónapig véd.Se bolha,se kullancs nincs benne.Sajna nem minden patikában lehet kapni,mert még nem elterjedt nálunk.De nagyon hatékony,szemben az összes csepegtetős,nyakörves termékekkel .
2015. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!