Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékot adtok a kutyáto...

Milyen játékot adtok a kutyátoknak?

Figyelt kérdés

Az enyém a tömör gumiból készültet is kikezdi.

Nem tudom mennyi végzi a gyomrában, azt meg főleg nem, hogy árthat e ez neki.


2015. febr. 17. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindenféle játékot kikezd, most vettünk mi is tömör gumisat, szerintem nem létezik olyan, amelyiket nem tudja 2 perc alatt szétrágni... Játék nem is, de egy marhalapockával például 1 hónapon keresztül el van, cipelgeti, meg néha rágcsálja is, és ráadásul ő választotta a boltban, nagyon tetszik neki. :)
2015. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Erős anyagból font textil játékunk van, azt nem tudja szétszedni. olyan mint egy hajókötél darab, a vége megrojtozva. Ez bírja a strapát.


A gumi, műanyag felejtős...

2015. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 neige ***** válasza:
100%
Gumi játékot szétcincálta, tömör gumi karikájával pedig nem játszik ( a szájába se veszi), a plüssök esélytelenek.. Teniszlabdát még nem nyírt ki, préselt marhabőrből csontot kap, nálunk a kötéllel sem játszik.
2015. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető dolog, hogy semmilyen játékot NEM hagyunk a kutyánál, csak addig, míg játszunk vele, vagy a felügyeletünk alatt van! Akár bélelzáródást is kaphat....
2015. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legjobb szerintem a tömör, marhabőrből préselt csontok, mindenféle méretben lehet kapni, a kutyám azt imádja. A gumikarikát 3 hónaposan szedte szét teljesen (törpetacsi, most töltötte be a 2. életévét), már legalább 10 labdája volt, de mindet szétcincálta, de az ilyen rágcsálnivalókkal nagyon jól jártunk
2015. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is mindent szétszed. Ilyen gumikereket, a fa apportírozó botot is szétszedte, vagy is elrágta. Fura, hogy az ilyen vékony kis madzagokat sosem rágja el, és az ilyen kemény, jó anyagból készültet meg igen. Pl. van ez a labda, ez: [link]

Ezt imádja, még mindig megvan, már négy éve.

2015. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát az én kutyám ezt a fonott kötelet is képes elrágni. A bojtos végét már levágtam, mert itt kihuzkodja a cérnaszálakat és meg is enné ha hagynám, pedig csak egy három kilós yorki, de foga minta tü olyan hegyes.

Köszönöm a válaszaitokat.

2015. febr. 17. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Zsinóros labdát kapnak, kizárólag sétáknál, suliban.

Sose hagyok elől nekik semmilyen játékot. Otthon szarvas agancsot vagy velős csontot rágcsálhatnak.

2015. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dolores55 válasza:
Az enyém mikor kölyök volt megvettem neki az 1000 forintos ehető játékot, ami nem volt baj ha lenyeli a darabjait de kb az a 2 volt egyben az utolsó is, mikor megláttam, hogy egy műanyag flakonnal szívesebben eljátszottunk mint a "méregdrága" játékokkal :)
2015. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!