Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxeresek K9-fogós nyakörv?

Boxeresek K9-fogós nyakörv?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek,fél éves hatalmas növésű kölyökre?
2015. febr. 17. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni?
2015. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Első boxerem ilyen idősen már szinte mindent tudott.Neki hámja volt. Most a kölyköt nem fogtam ilyen következetesen,hagytam gyereknek lenni,- biztos szeretett kutyám elvesztése is közrejátszott.

Az alap dolgokat szépen tudja,a szertelensége is alábbhagyott,most fogom pórázhoz szoktatni és ha ez megvan,tavaszra kutyaiskolába megyünk.

2015. febr. 17. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Oké, de ehhez miért nem jó egy akármilyen nyakörv? :)
2015. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam ez egy állítható,strapa bíró nyakörv. Ha volt valaha 40kg -os boxered tudod,hogy nem jó akármilyen. Nem szeretnék fél évente újat venni,de ezt még nem használtam.
2015. febr. 17. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
A K9-es cuccok jók. Bár mostanában érzékeltem némi minőségromlást, de inkább esztétikait meg ergonómiait, szakadni azért vélhetően nem fognak, akármekkora kutyát teszel rájuk :)
2015. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
ha rám hallgatsz maradsz a régi jól bevált bőrnyakörvnél.
2015. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk a fogót nem tudom, mire szeretnéd használni, mert akármekkora is a kutya, azért csak jobb, ha nem kell csimpaszkodni a végén és eleve nem erre készülsz fel, nem tanítod meg a kutyát húzni. Egyébként meg kb. mindegy, hogy milyen anyagút veszel, a gurtni is jó, ha a csatjai erősek, mert ott szokta megadni magát a rendszer. Ha egy szál gurtni vagy jobb bőr elbír egy 500 kilós lovat, sztem elbír egy 40 kilós kutyát is. Ha jó a csat. A többi funkció, meg ízlés dolga. Én elégedett vagyok a K9-es termékekkel.
2015. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen nyakörvet nem tett még tönkre egy kutyám sem. Érdekes.
2015. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!