Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik szoktak járni a kutyáikka...

Akik szoktak járni a kutyáikkal futni, pórázzal viszitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy akik járnak rendszeresen, pórázzal viszitek, vagy megy anélkül is mellettetek? esetleg van valami külön szokásotok rá? Illetve még az érdekelne, hogy milyen fajta a kutyátok.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. febr. 17. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyennel szoktam vinni, minden reggel 3 km-t futni a kuttyot. Amúgy keverék, de hasonlít egy erős testű, hosszúszőrű, fehér németjucira. Csak épp a jelleme nem nj. 4 éves ivartalanított kan.


[link]

2015. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen tipusú/fajtájú kutyáról beszélünk...Vannak olyanok akik póráz nélkül viszik mert a kutya nagyon engedelmes,póráz nélkül is jól viselkedik...De vannak engedetlen kutyusok is..:DEz attól függ a te kutyád milyen:)Amikor esetleg kevesebb ember fut,érdemes kipróbálni,hogy milyen mikor nincs rajta póráz..Remélem tudtam segíteni.:)
2015. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 piriiiii ***** válasza:

Pórázzal, foxi.

Mudival is fogok, de még csöpp hozzá, és fontolóra veszem a póráz nélküliséget, de azért a pórázzal csak biztosabb... illetve bicikli melletti futásra is meg fogom tanítani, de azt kizárólag pórázzal.

2015. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 kutyámmal szoktam, inkább jobb időben, hamarosan újrakezdjük. Egy pit bull (jellegű), egy husky (jellegű) és egy keverék. A sima pórázukon viszem őket, van egy hosszabb póráz, azzal a vállamon át magam köre kötöm az egyik kutyát (fú de hülyén hangzik így leírva:D), aztán arra a pórázra ráhurkolom a másik két kutya pórázát. Jobb szeretem pórázon, mert akkor nem kell figyelni rájuk egyáltalán, futás közben így jobb.
2015. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp pórázon, futás közben nem tudsz rendesen figyelni a kutyára.
2015. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 neige ***** válasza:

Mi pórázzal futunk, de nem hagyományosan használom. Kiképzőpórázunk van (imádom, nagyon bevált), így több fémkarika is van rajta, dupla karabineres, az egyik opció pont jó a derekamra csatolva. Nagyjából másfél méter szabad távolsága van így a kutyának.Nagyon bevált, szabad mind a két kezem, kényelmes, nem kellett megvenni a drága derékpórázt sem és a kutyára sem kell plusz figyelmet fordítanom.

Az alanyok pedig egy havanese és egy staff.

2015. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyámat póráz nélkül,mert megtanulta,hogy láb mellett jön,a másikat egyes helyeken,ahol hajlamos lepattanni,pórázzal.
2015. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
majdnem minden reggel hajnali 5:30 kor kezdünk és póráz nélkül futok vele de a pórázt viszem. már 2 éve futunk ebben az időben egy megszokott útvonalon de még senkivel sem találkoztunk.
2015. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és német juhászkutyám van
2015. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Póráz nélkül, két border collieval
2015. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!