Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 napos árva kiskutyát nevelün...

2 napos árva kiskutyát nevelünk. Nem eszik, van e esélye még?

Figyelt kérdés
16-án született árva kutyuskát nevelünk tápszerrel. Infra lámpázzuk,éjjel-nappal etetés,büfiztetés,kakiltatás,pisiltetés.Eddig semmi gond nem volt,egyre többet cumizott,viszont a súlya mégis folyamatosan csökkent. Folyamatosan látogatjuk a dokit,mivel ma reggel óta szinte semmit sem evett. Kapott bőr alá infúziót,reggel megint megyünk a dokihoz. Viszont szerintetek van rá esély hogy újra visszajön az étvágya? Esetleg tapasztalat valakinek? Hogy árva kiskutyát sikeresen felnevelt,és nála is volt ilyen étkezési probléma?
2015. febr. 18. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Csipd össze a bőrt a nyakuknál, ha rugalmas, akkor minden rendben. nem tudtok egy dajkakutyát szerezni?
2015. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy így kell megnézni,most az infúzió miatt nem marad úgy a bőr,de engem nem ez aggaszt,mert reggel is kap majd..hanem az hogy nincs étvágya! :/ Egy cseppet sem eszik,és ez aggaszt,hogy nehogy baj legyen,pedig eddig olyan jó étvágya volt,és emiatt kérdezem,hogy valaki volt e már így,hogy ő nevelte az árvát,és hogy elment az étvágya... Sajnos nem tudunk neki szerezni,legalábbis eddig nem,de érdeklődünk. :/
2015. febr. 18. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:

itt próbáld meg esetleg , de szerintem ennél többet jelenleg nem nagyon tehetsz.


[link]

2015. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos meghalt a kicsi éjszaka.:/
2015. febr. 19. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
sajnálom, te mindent megpróbáltál:))
2015. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,viszont most beszéltem erről a dologról itt a neten,és mondta a srác,vagy nő nem tudom,hogy észre kellett volna vennie a dokinak,hogy lila a hasa a kicsinek,mert ez egy ilyen születési rendellenesség,hogy a két szívkamra között van egy rés,és rossz helyre pumpálta a kicsi szíve a vért. És emiatt lila volt a hasa. Hát nem tudom,lehet hogy pénzre mentek,vagy nem tudom,mivel 3-an is megnézték. De így történt sajnos. Nagyon sajnáljuk,de legalább minden esélyt megadtunk neki. :/ De olyan hirtelen omlott össze. Mert oylan jól evett. Bár mindig mértük a súlyát,és folyamatosan fogyott,de mégis jól evett. De tegnap reggel 9 óta semmit sem evett,és éjszaka éjfél körül el is hunyt. Teljesen összeomlott. A tegnapi nap volt a legrosszabb. Nézni szegénykét,főleg a végén amikor az utolsó pár órában már csak tátogott szegénykém... még néha most is várom,hogy nyöszizzen ,hogy cumizni akar. Olyan rossz érzés.... :/// 3 napot élt,de mégis olyan hamar hozzánk nőtt.
2015. febr. 19. 22:42
 7/9 A kérdező kommentje:
De most már remélem nagyon jó helyen van :////
2015. febr. 19. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
A természet sajnos szelektál, és ez bármennyire is fájdalmas, tudomásul kell venni. Amugy, hogy került hozzátok?
2015. febr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meghalt az anyukája.
2015. febr. 22. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!