Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nehezebb egy amerikai bulldogg...

Nehezebb egy amerikai bulldoggal bánni, mint egy amstaffal?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Kicsit más stílus a két kutya, szóval akinek a staff való inkább, annak nehezebb, akinek a bulldog, annak nem :) Meg az adott egyedtől is függ, hogy fajtáján belül nehéz eset-e vagy sem.
2015. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mit értesz más stílus alatt?

Én csak kettőt ismertem, mindkettő uolyan hülye eszetlen, mint az én amstaffom. (De nagyon jólneveltek voltak.)

2015. febr. 19. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A staffok embercentrikusabbak egy fokkal, a bulldogok önfejűbbek :) Nem olyan látványos a különbség nyilván, mint egy két tök más stílusú kutyánál (mittudomén, csivava meg border collie), de azért van :)
2015. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. febr. 19. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Látványos, számottevő különbség szerintem sem lehet a 2 fajta között. Bulldog-terrier makacs, viszont szeretnivaló kis jószágok :)
2015. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi előző vagyok, azt még elfelejtettem, hogy ha esetleg ezt egy jövendőbeli kutyavásárlás céljából kérdezed akkor annyi, hogy amstaffról és annak neveléséről könnyebben találsz leírásokat és tapasztalatokat lévén, hogy itthon gyakoribb kutya.
2015. febr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az amstaff már megvan. :)

Az ambullon még csak gondolkozom.

2015. febr. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!