Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Airedale Terrier, Kerry Blue,...

Airedale Terrier, Kerry Blue, vagy Wheaten Terrier?

Figyelt kérdés
Melyik tetszik a legjobban és miért? :)

2015. febr. 19. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A 3 közül nekem külsőre a wheaten tetszik a legjobban, a másik 2 fajtának a fazonja nekem sosem jött be annyira... Szeretem a terriereket de ez az arcon meghagyott pamacs-szakáll akármi nem az én világom, de hát ez ugye egyéni ízlés dolga. :) A természetüket nem nagyon ismerem ezeknek a fajtáknak de lévén, hogy mind a 3 terrier megkockáztatom, hogy hasonlóak lehetnek. Ha nem gond, hogy ide keverek még egy fajtát, nekem a Westie-k a nagy kedvencek terrierek közül :)
2015. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezek a szakáll szerű dolgok nekem se tetszenek, de gondolom lehet másképpen is nyíratni :) Amúgy ment a pont!
2015. febr. 19. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Aerdale, o a leg"kutyaformajubb". De az osszes tetszik kullemre. A jellemuket nem ismerem. Ha mar terrier, akkor viszont jack russel az igazi szamomra.
2015. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!