Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » West Highland White Terrier...

West Highland White Terrier szőrápolás?

Figyelt kérdés
Tudok valamit az ellen tenni, hogy a fésülést követő 20 percen belül ne álljon újra össze a szőre? Így ápolatlannak tűnik. Heti 3-5 alkalommal ki van kefélve a szőre. Próbáltam többet fürdetni, hátha koszosodás miatt történik, de nem. Mit tudnék csinálni?
2015. febr. 20. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elviszed kutyakozmetikushoz, aki megcsinálja szépen, rájössz, hogy ezt nem tudod otthon reprodukálni, és hordod kozmetikushoz, vagy elfogadod, hogy kócos a kutya :)
2015. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hordjuk kozmetikushoz. 1-2 havonta. De a szoknyája és az arcán a szőre mivel hosszú így azokkal van csak problémám.
2015. febr. 20. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az gyárilag ilyen, a drótos szőr kócolódik, ha fejreállsz, akkor is :) De kérdezd meg legközelebb a kozmetikust, háha tud valamit mondani.
2015. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én yorkim is ugyanilyen, mivel nem szeretem "kopasztani", de nem is földig ér a szőre, tehát folyton olyan mint a fölmosórongy:) - ráadásul én kutyaként tartom, nem aszfalton csoszogok vele a bundája szépsége miatt mint oly sok hasonszőrű gazdi, akik féltik a küllemét:)


Vagy változtatsz a fazonon - ez többnyire azzal jár, hogy kopasztják oszt' annyi, vagy elfogadod így ha ez tetszik neked:)

2015. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég lenne 2-3 havonta vinni, és valóban gyárilag ilyenek. Nem tudsz mit tenni :)
2015. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!