Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hiperérzékeny bőrű, allergiás...

Hiperérzékeny bőrű, allergiás kutyát elmernétek vinni kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Szinte bármitől bedurran a bőre, hipoallergén sampont vettem neki de attól is vörös a bőre a fürdés után 1-2 napig. Merjem elvinni kozmetikushoz? Vigyem a sampont is, hogy azzal fürdesse, vagy van nála megfelelő sampon? Ti mit tennétek? Ráférne egy kis fodrászolás is, mert ugyan én megpróbálom karban tartani, de pl talppárnáinál nem tudom olyan precízen kivágni a szőrét, esetleg csak apránként.

2015. febr. 20. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsősorban interneten nézz szét alaposan a kozmetikusok között - egy jó kozmetikus kicsit többet ír a honlapjára ápolás, gondozás terén mint cím és árak - és ne arra ugorj rá, hogy olcsó legyen.


Igen elöljáróban én fölhívnám, vagy írnék neki e-mailt amiben beszámolok a problémáról és lehet, hogy ő tud neked a saját - nem gagyi - termékeiből ajánlani, de azt is simán elfogadja ha te viszed a sampont.


Ha nem megfelelő ezek után akkor addig kell váltogatni, amig megtalálod az igazit.


Nekem 5 éves a kutyám, 6-7 hetente járok vele kozmetikushoz, de ennyi idő alatt most váltottam a 3. emberre.

Az a tapasztalatom, hogy egy idő után szólni kell külön azért mert nincs levágva a körme, vagy a füle tisztítva, netán a higiéniás körülmények is gázosak, na oda ne vidd a kutyád ahol ragad minden, mert nagy valószínűségéggel a szerszámait sem tisztítja, fertőtleníti csak nagy ritkán!

2015. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál!

Igen, sajnos mi is megfutottuk a köröket, a sok rossz élmény után álltam rá arra, hogy itthon kozmetikázom, de nagyon-nagyon jól jönne egy ügyes kozmetikus! Sajnálom, hogy Nektek se nagyon vált be egy sem... De ha tudsz esetleg olyat, akit ajánlanál nekünk, írd meg a címét! Budapesten belül bárhol lehet, el tudom vinni, bárhova el bkv-zunk csak jó kezekben legyen:)

2015. febr. 20. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!