Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatokat, tanácsokat,...

Tapasztalatokat, tanácsokat, szeretnék kérni Yorki gazdiktól. Lehetőleg irjátok már oda azt is hogy honnan és mennyiért vettéttek kutyusaitokat?

Figyelt kérdés
Szobatisztasággal, lány kutyáknál tüzeléssel kapcsolatban és ha lehet hogy mennyi idősen vittétek le az utcára stb. :-)

2015. febr. 20. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem yorkie gazdi vagyok, de talán tudok neked tanácsot adni.

Amíg ivaros volt, a lakásban kapott egy bugyit egy tisztasági betéttel, azt húztuk rá, farkincájánál kivágva, lent pedig figyeltünk rá, aki oda akart jönni, szóltunk neki, h ne, mert tüzel.

A szobatisztaságra hamar rászokott, persze napi többször le kellett vinni de miután megértette, hogy lent végezze a dolgát, jelzett ha menni kellett. Kezdetben két óránként levittük, ha ott lent végezte el a dolgát megdicsértük. Mi már pár hetesen is levittük, pont a kutyasétáltatás miatt. Érdemes megkérdezni az állatorvosodat, h a környéketeken va-e parvoveszély, ha nincs, nyugodtan leviheted kis időre.

2015. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi 27 000-ért vettük a kutyánkat, interneten keresztül. A kutyusunknak muszály a kutyapelenka (panelházban lakunk szóval nem lehet kutyaajtó), mivel iskolába járok és nem tudom folyamatosan levinni úgy, ahogy szüksége lenne rá(amikor csak tudom, leviszem de ez kevés).amint megvettük a kutyát, rögtön vittük le minden nap.a tüzelésnél tüzelő bigyija van.:D mivel ágyban alszik, hozzászoktam hogy amikor tüzel majdnem mindenmozdulatára felébredek, de hallom ahogy leugrik az ágyamról, és rögtön leveszem róla a bugyit,hogy el tudja végezni a dolgát.
2015. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második! Te szaporítótól vettél egy kutyát, mikor a fajtamentés dugig van, a kutyapelenkáról való leszoktatáshoz pedig sok sikert kívánok! A pelenka idősebb kutyának jó, ha már nem tudja tartani a szükségleteit. Egy fiatal kutyát nem így kell szobatisztaságra nem így kell szoktatni, hanem sétáltatással. Ezért érdemes akkor kutyát venni, amikor az ember ráér foglalkozni vele.
2015. febr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedvesharmadik! Én a kérdésre válaszoltam, javaslom te is arra válaszolj, ne pedig engem próbálj kioktatni.NEM szaporítótól vettük.Négy kiskutya született és nem tudták megtartani ezért meghirdették.Gondolkozz mielőtt válaszolgatsz!
2015. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik NEM akarom hallani hogy szaporítótól vettétek a kutyát úristen leszakad az ég ha ő onnan vette akkor onnan vette és akkor mi van ???? Igazad van vegyük tenyésztőtől nem tudom mennyivel drágábban és ha megveszed a yorkit 120 000- ért és utána ex évvel elpusztul akkor kidobtál 120 000 forintit az ablakon!! Ha megm szaporítótól veszed olcsóbban és ha az elpusztul akkor nem vesztettél annyit de miből veszitek hogy a szaporítótól vett kutya az beteg lesz stb. ez hülyeség mert a tenyésztőtől vett kutya is elpustulhat ennyit erről. És legközelebb a véleményed tartsd meg magadnak mert nem érdekel és az előzők legalább normálisan válaszoltak rá!! Az előzőknek pedig köszönöm a válaszokat :-) (félre ne értsétek semmi bajom a tenyésztőkkel csak abból van elegem hogy mindenki mocskos szaporítózik sőt még a barátnőmet is le mocskos szaporítózták )
2015. márc. 21. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!