Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya mennyi idő alatt...

Egy kutya mennyi idő alatt felejti el, hogy miert lett lecseszve?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
5 perc
2015. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gazdi függő. Ha jól van lecseszve akkor sosem felejti el.
2015. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pityu87 válasza:
Az én kutyáim volt sok az nem felejtették el sose.Egyszer kétszer rászólok utána tudja többet nem.
2015. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen nevelés, gazdi függő. És persze kutyafüggő is.


Az enyém rászokott a póráz rágásra, kb. 5 perc alatt 3x kellett tiltani, azóta nem rágja, úgy tűnik megtanulta.


Lényeg hogy akkor 'cseszd' le, amikor a tiltott dolgot csinálja, ne utólag. Ha elkapod a megfelelő pillanatot, és értelmes a kutya, és elfogad téged gazdának, falkavezérnek, akkor egy, max. két alkalom is bőven elég lehet ahhoz, hogy egy életre megjegyezze.


Persze ha kölyökkutyáról van szó, amikor kamaszodik próbálkozni fog, akkor újra foglalkozni kell vele, hisz feszegeti a határait, de utána már minden rendben lesz.

2015. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az öt percet én is úgy értettem mint a többiek, hogy elsőre valszeg nem emlékszik rá olyan sokáig, de ha többször cseszed le ugyanazért, idővel megtalálja a két dolog közti összefüggést, ezért hagyja abba.
2015. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!