Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz az hogy a kutyáknál...

Igaz az hogy a kutyáknál nincs jobb társaság?

Figyelt kérdés
igaz ez a mondás ? miért terjedt el?
2015. febr. 21. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem igaz. Azért terjedt el mert egyrészt rengeteg olyan ember van aki képtelen normális szociális kapcsolatokat kialakítani, így inkább a kutyájával van, másrészt pedig rengeteg olyan ember van akivel nem éri meg kapcsolatban maradni, és ha választani kell, inkább a kutya. De az állítás így, ebben a formában nem igaz.
2015. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Annak biztosan, aki szereti a kutyákat. Nem hiszem, hogy ez a mondás igaz lenne mindenkire.
2015. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez teljes mértékben igaz! A kutya jobban szereti gazdiját, mint bárki más! Minden kutya viszonozza a szeretet :) És nincs jobb, mikor egy kutyus játszik velünk, az ölünkbe ül és kéri, hogy simogassuk! Egy embertől nem kapunk ilyen nagy mértékű szeretet! :) Viszont a szeretükért cserébe csakis törődést kérnek, semmi mást. Ez nem nagy dolog :) Azért vált elterjedtté mert sokan így gondolják! Ez a saját véleményem :D
2015. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is igaz. Kedves,huseges,nem csap be, nekem van szociális életem de én is ugy vagyok vele hogy a legjobb társaság.


Ui.: ha beszélgetdz vele válaszokat ne várj tole :D

2015. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Azért sajnálom azokat az embereket akik még nem kaptak mástól akkora szeretetet mint a kutyájuktól. Higgyétek el hogy lehetséges.
2015. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%
Az a mondás igaz, mi szerint a kutya az ember legjobb barátja. Valóban, mert hálás, hűséges, és önfeláldozó. Bár ez is attól függ, hogy hogy van nevelve/hogy bánnak vele. Szóval a kutyák nagyon értékesek, de azért nem helyettesíthetnek egy JÓ emberi kapcsolatot.
2015. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiába pontozzák le a jó válaszokat, a kutya nem helyettesítheti az emberi kapcsolatokat. Aki csak a kutyák között érzi teljesnek magát, ott baj van. Teljesen más a kutya-ember kapcsolat, mint az ember-ember kapcsolat.
2015. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!