Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a kutyám...

Miért van az, hogy a kutyám hámmal gyönyörű szépen mellettem sétál, nyakörvvel meg rángat, illetve húz?

Figyelt kérdés

Érdekes módon azt tapasztalom a kutyámon, hogy amikor hámmal megyünk sétálni, akkor jön mellettem, viszont, ha nyakörv van rajta, akkor húz.. Pumim van, fiú, 3 éves múlt. Sokszor van elengedve, akár hámmal, akár nyakörvvel. Ha számít, a hám ritkábban van rajta, mint a nyakörv.

Mitől lehet ez? Lehetne rajta javítani esetleg? Mármint, hogy nyakörvvel is szépen jöjjön például.

Köszönöm előre is a válaszokat!



#kutya #séta #hám #nyakörv #pumi #séta láb mellett
2015. febr. 21. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ezt többen megtapasztaltuk már, de hogy miért van, nem tudom :)
2015. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt egy ideig, aztán rájöttem, hogy az van, hogy amikor pórázon van a kutya, akkor mindent pórázzal akarok megoldani, reflexből rántom meg pakolgatom vele, anélkül meg rászólok és elérem, hogy csinálja meg önszántából, amit akarok. Amint elkezdtem pórázzal is úgy viselkedni, mintha nem lenne rajta, megjavult :)
2015. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2015. febr. 21. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ugyanúgy megy mind a kettővel és ha többször visszarángatom menet közben, akkor kevésbé húz. Ha meg nem rángatom, akkor elkanászodik és elkezd ő rángatni, meg húzni engem.
2015. febr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszodat!
2015. febr. 22. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!