Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mi lett hirtelen a...

Most mi lett hirtelen a kutyámmal? Létezik kutya felfázás?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos westiem,aki már a pelenkán végezte a dolgait...

Tegnap óta,mindenhova pisil,csak a pelusra nem... Pl játszunk,elengedi ami a szájában van,és elkezd pisilni,akár hol is van

Ez most betegség lehet???? Vayg "elfelejtette" hogy hova kell??:S


2010. febr. 12. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
hogyha torok gyulladás létezik akkor lehet hogy felfázás is!
2010. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehetséges kutyusoknál is felfázás. Figyeld pár napig és ha továbbra is ilyen felfázásra utaló jeleket találsz keresd fell az állatorvostokat.
2010. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom van köze a két dolognak egymáshoz, de mikor az én kutyám elkezdett szobatiszta lenni, és már kint hagytam az udvaron több időre is, és rájött hogy neki sokkal jobb bent, fogta magát és többet nem kéredzkedett ki, inkább elbújt. Mielőtt lehurrognátok hogy kint hagytam a kutyát, akkor kezdett el tavaszodni is és egy amerikai buldogról van szó ami nem szoba kutya, csak kivételes esetben ha még kicsi és tél van:), ezzel azt akartam mondani lehet hogy a kutyád nem szereti a pelust.
2010. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges felfázás a kutyáknál is. Az én spánielem, aki szobakutya, de kertes ház lévén kint is sokat tartózkodik, kétszer "produkált" már felfázásos tüneteket. Vagyis gyakran kellett neki, ill. álmában is bepisilt. Kapott rá gyógyszert (állatorvos írta fel), attól elmúlt.
2010. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!