Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belső vérzés? 1 éves westi...

Goneril kérdése:

Belső vérzés? 1 éves westi kutyám megint beteg:- (, teljesen be van lilulva, dagadva a kis heréje és hasa, vérvörös, elvittem állatorvoshoz, az mondja külső sérülés, vhová beszorult, kapott antib-ot, gyulladásgátlót de aggódok. Lehet belső vérzése?

Figyelt kérdés
Sehová nem tudott beszorulni, a belső udvaron nincs ilyen hely, viszont a köcsög szomszédom nemrég megmérgezte, amit túlélt, s most szerintem ő dobhatta meg kővel...Ez bűncselekmény, de ne tudom bizonyítani:-(

#kutya #westie #belső vérzés #alhasi sérülés #duzzadt here
2015. febr. 22. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
vidd el egy ,ásik állatorvoshoz, aki alaposabban megvizsgálja, pl. csinál róla egy ultrahangot, és nem csak feltételezget.
2015. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél be egy kamerát,vagy valamit,ami annak látszik.Mondjuk nehéz hason dobni egy kővel,hacsak nem két lábon közlekedik.én inkább rúgásra tippelnėk,az okoz kiterjedtebb sérülést.Azért vidd másik orvoshoz is,mert egy bevérzéses sėrüléshez nagy erőbehatás kell.Egy hasi ultrahang nem ártana neki.
2015. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok.😞Elvittem másnap másik orvoshoz,aki csinált hasi ultrahangot,nem látott semmit,ennek ellenére meghalt,miután hazahoztam.😞Nem tudták megmondani AZ orvosok(egyik sem(,hogy mitôl.😞Nagyon fáj!😞
2015. febr. 24. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!