Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy puli kutyám 9 hónapos és második napja vérzik a fogínye, első nap még evett ivott minden rendben volt a vérzést leszámítva de most se enni se inni nem akar. Valószínüleg csontszilánk vagy valami hasonló dolog szúrta meg a fogínyét és most aggaszt hogy nem nagyo akar felkelni sem. Ma felhívtam az állatorvost és azt mondta hogy fogínysérülésnél természetes hogy akár két három nap vérzik. Elpusztulhat ettől a sérüléstől?

2015. febr. 22. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen orvossal találkoztál ? Elintézte ennyivel?

De te is hogyan gondolod, hogy egy valódi állatorvos telefonon keresztül diagnosztizál?

Ha valóban megszúrta valami, mára már csinos kis gyulladás lehet az egész kutyában.

Megfogod az ebet, és holnap, lehetőleg másik orvoshoz elviszed .

2015. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
viszem is holnap a dokihoz mert ma egész nap melóztam és nem tudtam elvinni, annyit mondott még a doki hogy ha van otthon antibiotikum azt adjak neki adtam be neki augmentint de holnap irány a doki. Az embernél is nagyon fáj ha a foga vagy a fogínye sérül tapasztalatból is tudom. remélem hamar meggyógyul a kis kutyusom
2015. febr. 22. 23:46
 3/4 A kérdező kommentje:
na végre amióta beadtam neki az antibiotikumot azóta eltelt legalább hat óra és már vizet ivott eddig azt sem akart de holnap megnézetem egy rendes állatorossal
2015. febr. 23. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:
:) jaj de örülök, hogy te normális vagy! olyan sok hülye "gazdi" van manapság, vani aki 1hét múlva vitte volna csak el. -.-' szánalom, de mind1, remélem minden oké :)
2015. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!