Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A papillon fajta jó lenne...

A papillon fajta jó lenne ilyen körülményekhez?

Figyelt kérdés

Panelban lenne, tehát a lehetősége sincs meg annak, hogy kinti kutya legyen. Napi kb. 8 órát lenne egyedül, nagyjából 2-3 órát sétáltatnám. Ebben lenne agyi fárasztás (klikker), illetve apportozás, bandázás, stb. Amennyiben lehetőségem is van rá, akkor belekóstolnánk a kiállításozásba is.

Szerintetek ilyen életkörülmények megfelelnének egy papillonnak?

Illetve: mi a véleményetek az Agilis kennelről?


Köszönöm a válaszokat!


2015. febr. 23. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelnek, de amíg kölyök, nem lehet otthon hagyni egyedül 8 órán át, ahogy egyik kölyköt sem.
2015. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel tökéletesen tisztában vagyok...

Egyrészt vennék ki szabadságot, másrészt van ismerősöm, aki, ha szükséges, a későbbiekben pár hétig rá tudna nézni.

2015. febr. 23. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem semmi akadálya :)
2015. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megfelel, én is ugyan ilyen körülmények között tartottam Papillont, nagyon boldog kutya volt egész életében. : )
2015. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!