Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bolhairtó nyakörvet...

Milyen bolhairtó nyakörvet vegyek?

Figyelt kérdés
Nekem három belga juhász (tervueren) kutyám van és érdekelne, hogy milyen bolhairtó nyakörvet vegyek. Olyat szeretnék ami riasztja a szúnyogokat is. Milyet ajánlotok, nektek melyik vált be?
2015. febr. 23. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A bolhaírtó nyakörv nem jó semmire. Vegyél nekik cseppet amit a nyakára kell cseppenteni, de úgy hogy a bőrét érje. Azért nem jó a bolhanyakörv, mert az csak leginkább a szőrrel érintkezik és nincs úgy hatása, ha a bőrével érintkezne akkor jó lenne.
2015. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a foresto nyakörvet ajánlom, mi ezt használjuk 9 éve, és se bolha, se kullancs se semmi nem volt soha bennük.
2015. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9 éve? Tán vagy 2-3 éve létezik a termék szerintem.
2015. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de amikor angliában éltem, akkor ott már akkor is volt. Magyarországra, ahogy mondtad, csak 2-3 éve jött be.
2015. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mivel kevered, de Angliában 2012 tavaszán jelentette be a Serestot (ott úgy hívják) a Bayer és kb 2013 eleje óta lehet kapni.


[link]

2015. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Nem tudom miért de a nyakörveket jobban szeretem. Kipróbálom a foresto-t ha meg nem válik be akkor jöhet a csepp.
2015. febr. 23. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Én amúgy most próbálok áttérni a Forestora, mert sok jót olvastam róla. Eddig Advantixot használtunk évek óta, ami amúgy kiválóan működött, csak ez a nyakörv egyszerűbbnek tűnik.
2015. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!