Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutya...

Szerintetek milyen kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés
Közép vagy annál nagyobb,de nem óriási méretű kutyára gondoltam,rövid szőrrel.Egy 60nm -es panelbe lenne (ha lehet a ne írjatok negatív választ), reggel 5-kor tudnám fél órát sétáltatni,aztán 14-15 órakor 2 órát és 17 órakor pedig 1 órát tudnám sétáltatni max.Valami nyugodtabb kisebb mozgásigényű kutyára gondoltam.Első saját kutya lenne,de kertes házban már volt egy Bullmasztiffunk,egy Basset Houndunk és négy Magyar Drótos Vizslánk.Kutyára 90-től 120 ezerig tudnák pénzt szánni (persze ezt csak magára a kutyára értem,nem a felszereléssel együtt).Előre is köszönöm a válaszokat! 14/F

2015. febr. 23. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Boxer

[link]


kis jellemzés róla

2015. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bollocks ***** válasza:
100%

"akumi nevű felhasználó válasza:


Hát ha csak ennyi az elképzelés, hogy kellene egy kutya, akkor menhely."

2015. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadj örömbe a menhelyről! A keverék kutyák is nagyon aranyosak és biztos vagyok benne hogy megtalálod a neked megfelelőt! Lehet hogy egy kutya éppen rád vár:)
2015. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nézegettem én is,nagyon tetszik,hasonlít a Bullmasztiffra,de én azt hittem hogy ő egy hiperaktív kutya,feltettem a "listámra".Egyedül még azt nem tudom,hogy nem szokott túl sokat nyálazni,mert a Bullmasztiffunk,hát eléggé szokott :).Szóval kösz a választ 1-es.
2015. febr. 23. 16:31
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja a menhelyen is gondolkodom,csak ha véletlenül nem találnék,akkor legyen "pót lehetőség" vagy nem is tudom hogy mondjam.
2015. febr. 23. 16:33
 6/15 A kérdező kommentje:
Még aztán lehet írni
2015. febr. 23. 16:57
 7/15 anonim ***** válasza:
màr nègy boxerünk volt eddig ès egyik se nyàladzott. Ez a problèma akkor kezdödik ha az asztalròl kapnak kajàlàs közben. ha nem teszed meg ezt a hibàt akkor nem csak hogy a boxer, de màs fajta se nyàladzik. Menhelyet èn is ajànlok. A Noè Allatotthonban sok boxer vàr megmentèsre. azonkivül nagyon emberszeretöek. Egyszer boxer, örökre boxer. Nekünk se lesz màs fajta a jövöben.
2015. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó,lehet hogy akkor a Boxert fogom választani,akkor ha nem találok menhelyen kutyust.(Mióta írt az egyes azóta Boxerokról szóló cikkeket olvasok) :)Én amúgyis szeretem az ilyen Masztiff szerű kutyákat.
2015. febr. 23. 17:53
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A boxer mondjuk pont nem nyugodtabb, kisebb mozgásigényű, ahogy az eredeti kérdésedben szerepelt. Persze attól még jó fej. Most nemrég láttam a Noé boxermentésnél egy fiatal felnőtt gazdára váró boxert egyébként :)

Kisebb mozgásigényű inkább a bulldog (bár az meg más miatt lehet problémás) és a masztiff jellegűek. Bordeaux-i dog? Bár az ára lehet, hogy több, mint amennyit tervezel. Bullmasztiff újra?

2015. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szép meg minden a Bordeaux-i dog, csak elég nagy és rövid az élettartama.Bullmasztiffot meg azért nem vennék,mert én nem tudnám tanítani,kezelni,bár amikor volt nagyon okos volt és barátságos,legalábbis az ismerősökkel és velünk.Annyit kérdeznék,hogy a Boxernek elég lenne napi kb. 3-3,5 óra séta és hétvégente egy pár órás kirándulás egy folyó mellett?
2015. febr. 23. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!